V sobotu Malacky privítali na svojej palubovke rozbehnutú Modru a domáci si uvedomovali, že to nebude ľahký zápas. Malacky mali v úmysle ukončiť smolnú sériu, a preto začali zodpovedne.

Zápas mal dobré tempo a vyrovnaný priebeh. Počas prvého polčasu si Malacky držali 1-2 gólový náskok a do kabín sa odchádzalo za stavu 14:13. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, ba dokonca ešte viac vyrovnal, každý gól bol dôležitý. Po 60. minutách svietil na ukazovateli stav 31:30 pre Malacky, no domáci si kalich trpkosti vypili až do dna, keď z posledného 9 m. hodu Modrania dokázali dať gól na konečných 31:31. Po tomto zápase ostali Malacky na 3. priečke v tabuľke.