V nedeľu 20.3.2011 cestovali Malacky do Dubnice. Zhruba od 10. min si Malačania začali vypracovávať náskok, ktorý postupne narastal počas celého prvého polčasu.

Pri odchode do kabín svietil na ukazovateli stav 12:17. V druhom polčase domáci dokázali zdramatizovať vývoj stretnutia. V 50. min znížili na 22:23 a začala sa prejavovať malacká kliatba z posledných minút. Séria nepremenených vyložených šancí povzbudila Dubnicu, ktorej sa podarilo v 59.min. vyrovnať na 28:28. Misky váh však 18 sekúnd pred koncom naklonil svojím 11. gólom v stretnutí na malackú stranu P. Stachovič, keď zvýšil na 28:29. Záverečné sekundy domáci nevyužili, lebo pre príliš veľa hráčov na palubovke stratili loptu a v závere ešte inkasovali na konečných 28:30. Malacky si tak z Dubnice odnášajú dôležité a vydreté 2 body. V sobotu 26.3.2011 privítajú o 18:00 v ŠH Malina hráčov Stupavy.

Zostava:
R. Piaček, M. Hollý – brankári, T. Stachovič ml.V. Pavlík 3, M. Sedláček 6, T. Baláž, A. Škoda 5, I. Oslej, M. Spuchlák, D. Stachovič 5, P. Stachovič 11
Tréner : V. Valachovič