Prinášame výsledok víkendových zápasov  I.ligy v basketbale mužov Holíč.

MŠ BO Holíč – MŠK BK Žiar n/ Hronom 77:56 (38:37) (22:24,16:13,22:14,17:5)
V sobotu 26. 3. 2011 pokračovala I. liga basketbalistov ďalšími stretnutiami, kde basketbalisti Holíča privítali na svojej palubovke súpera zo Žiaru n/Hronom. Hostia pricestovali do Holíča bez svojich extraligových posíl z Handlovej, čo sa prejavilo najmä v druhej časti stretnutia. Od úvodných minút bolo stretnutie vyrovnané a obe mužstvá sa striedali vo vedení a preto polčasové skóre bolo v prospech domácich o jeden bod 38 : 37. V druhom polčase Holíčania vystupňovali tempo hry načo hostia len s ťažkosťami stíhali reagovať a tak skóre postupne narastalo v prospech domáceho mužstva na konečných 77 : 56 ktorého hráči sa po dobrom kolektívnom výkone mohli tešiť spolu s početným publikom.
F: 17:18
T H: 23/13:18/12
3B: 6/3
Holíč – Jaborník 12, Holeček 0, Došek 24, Chrenka 7, Hanusek 9, Snopko18, Rýdzi 0,.Rypák 6, Kubinec 1, Zajároš 0, Ďurišin 0, Králik 0.
Žiar n/Hronom:  Jany 21, Gašparík 12.
Rozhodovali – Lamoš, Foltanovič.

MŠ BO Holíč – ŠKP ŽOS Zvolen 64:76 (33:50) (20:25, 13:25, 15:16, 16:10)
V nedeľu bolo súperom basketbalistom Holíča ,,B“ mužstvo extraligovej Banskej Bystrice hrajúcej pod hlavičkou Zvolena. I keď sa domáci ujali vedenia v úvode stretnutia      9:0, basketbalisti Zvolena najmä zmenou obrany dokázali vyhrať prvú štvrtinu o päť bodov. Druhá štvrtina pokračovala v duchu prvej a tak si hostia vypracovali sedemnásť bodový polčasový náskok. Do druhého polčasu nastúpili domáci osembodovou šnúrou a s úmyslom čo-to urobiť s výsledkom, čo im prekazili nepresné verdikty rozhodcov, ktorí nenašli rovnaký meter na obe mužstvá a následne nepresnosti domácich pri rozohrávke plynúce z nervóznej atmosféry. Skúsený hostia tejto situácie na palubovke dokonale využili a doviedli zápas do víťazného konca.