V sobotu 9. apríla cestovali basketbalisti MŠK Holíč na horúcu pôdu do Kalinova aby tu odohrali ďalšie stretnutie I. ligy basketbalistov, kde im boli súperom basketbalisti z Lučenca.

DASKIT Lučenec – MŠK BO Holíč 71:58 (33:25) ( 20:19, 13:6, 14:16, 24:17 )
Stretnutie sa vyznačovalo tvrdými obranami na oboch stranách a tak skóre narastalo len veľmi pomaly, no domácim sa podarilo v prvom polčase vytvoriť si osembodový náskok.  V tretej štvrtine hosťujúci hráči boli aktívnejší v obrane a podarili sa im zlikvidovať svoju stratu a ujať sa vedenia 41:40, no záver štvrtiny lepšie zvládli domáci, aby sa ujali šesť bodového vedenia. Do záverečnej časti mali lepší vstup opäť hostia, ktorí viedli v tretej minúte 50:47, no po oddychovom čase domácich sa prejavili extraligové skúsenosti basketbalistov Lučenca a šesťminútový úsek záverečnej štvrtiny vyhrali 17:2 a celé stretnutie dohrávali pod svojou kontrolou.

F:20:21
T H: 28/17:18/99
3B: 2/5

Holíč: Jaborník 24, Holeček 2, Došek 19, Chrenka 0, Hanusek 2, Rypák 0, Zajároš 0, Kubinec 0, Snopko 9, Krákík 2, Ďurišin 0.
Rozhodovali – Hricišin, Dousek.

BIX 99 Prešov – MŠK BO Holíč 64:77 (31:34)( 14:19, 17:15, 20:16, 13:22 )
V nedeľu odohrali basketbalisti Holíča svoje posledné stretnutie na palubovke súpera v prebiehajúcej sezóne, keď im boli súperom basketbalisti Prešova. Na východe Slovenska sa hral od začiatku rýchly basketbal založený na tvrdej obrane, kde mali o kúsok navrch Holíčania, ktorí si vytvorili polčasový náskok troch bodov. V druhom polčase domáci zrýchlili pohyb v útoku čoho výsledkom bolo vedenie po tretej štvrtine o jeden bod. Záverečná štvrtina sa začala v réžii hostí, ktorí si vytvorili šesť bodové vedenie a s blížiacim sa koncom stretnutia sa prejavovala u hráčov Prešova nervozita a s ňou spojená nepresnosť v hre, čo hostia dokonale využili a stretnutie doviedli do víťazného konca.