V poslednú aprílovú sobotu pokračovala I. liga basketbalistov záverečným dvoj kolom v prebiehajúcom ročníku, kde basketbalisti MŠK BO Holíč privítali na domácej palubovke súpera z Bratislavskej Karlovky.

30. 4. 2011
MŠK BO Holíč – MBK Karlovka Prírodovedec BA 89:76 (52:32), (28:18, 24:14, 22:25, 15:19)
F:30/20
TH:19/16:37/17
3B:5/4
Body MŠK Holíč: Došek 21, Jaborník 17, Rýdzi 0, Chrenka  0, Holeček 12, Ďurišin 0, Kubinec 9, Zajároš 3, Rypák 0, Hanusek 23, Christoph 4, Marenčík 0.
Tréner: Zahradník I.
Rozhodca: Hančík, Sirocký.

Domáci sa od úvodných minút pustili do súpera a postupne si vypracovali desaťbodový náskok po prvej štvrtine. Druhá štvrtina pokračovala obdobne a tak po polčase svietilo na ukazovateli skóre 52:32 pre domácich. V druhej časti stretnutia dal domáci tréner príležitosť zasiahnuť do diania na palubovke postupne všetkým hráčom súpisky, ktorí sa spolu s so skvelými divákmi radovali zo zaslúženého víťazstva.

1. 5. 2011
MŠK BO Holíč – Inter BA ,,B“ 85:73 (31:36)
F:19/17
TH:16/13:20/12
3B:6/2
Body MŠK Holíč: Došek 25, Jaborník 20, Chrenka  0, Holeček 8, Ďurišin 0, Kubinec 3, Rypák 2, Hanusek 23, Christoph 4

V nedeľu privítali basketbalisti Holíča rezervu Interu Bratislava. Stretnutie sa začalo vo vlažnom tempe, kde mali obe mužstvá problém zakončiť útok košom, o čom svedčí aj stav po prvej štvrtine 12:10 pre Holíč. Do druhej štvrtiny mali lepší vstup basketbalisti z Bratislavy, ktorí si vypracovali polčasový päťbodový náskok. Úvod druhého polčasu vyšiel lepšie domácim, keď po šnúre trinástich bodov sa ujali vedenia, ktoré si udržali až do záverečného klaksónu a tak sa domáci basketbalisti rozlúčili so skončenou sezónou, ale i skvelými fanúšikmi víťazstvom.