Cez víkend v Holíči pokračovalo ďalšie kolo I.ligy basketbalu mužov.

5. 11. 2011 ŠH Kollárova Holíč
MŠK BO Holíč – B.S.C. Bratislava 70:45 (29:23)

V sobotu sa na holíčskej palubovke predstavilo basketbalové družstvo B.S.C. Bratislava. Úvod stretnutia vyšiel domácim hráčom nad očakávanie dobre a fanúšikovia videli po 6.minútach na svetelnej tabuli skóre 16:1. Postupne sa začali bratislavčania strelecky presadzovať a do polčasu stiahli rozdiel iba na 6 bodov. Zlepšená obrana domácich hráčov v druhej časti hry a tiež ich strelecká úspešnosť priviedla holíčske družstvo k druhému víťazstvu v tejto sezóne.

6. 11. 2011 ŠH Kollárova Holíč
MŠK BO Holíč – ŠKP Filozofa Bratislava 83:78 (39:43)

V nedeľu pricestovalo do Holíča v plnej zostave družstvo ŠKP Filozofa Bratislava, ktoré si chcelo odviesť domov dva body. Celé stretnutie sa však vyvíjalo vyrovnane a obidve družstvá predviedli vynikajúcu hru, ktorá potešila všetkých prítomných divákov. Záver stretnutia však zvládli takticky lepšie holíčsky basketbalisti a vyhrali v pomere 83:78.