Výsledky 4. kola mužov IV. ligy skupiny A Bratislavského futbalového zväzu. Máte video alebo foto z futbalu? Zašlite nám ho na info@zahori.sk.

tj-zavod-futbalŠenkvive – Závod  Foto: Patrik Mocek

Jakubov – Veľké Leváre 4:0 (1:0)
Jozef Hlavenka: Výsledok hovorí za všetko. V tomto kalendárnom roku sme utrpeli prvú prehru na súperovom ihrisku a hneď debakel. Od prvej minúty sme boli o krok pozadu za domácimi hráčmi. Už v 2 min. sme inkasovali prvý gól a aj ked sa v priebehu prvého polčasu hra vyrovnala , nástup do druhého polčasu bol katastrofálny a už 57 min. sme prehrávali 4 : 0 a bolo po zápase. Dúfame že hráči cez týždeň sa čo najlepšie pripravia na najbližší domáci hodový zápas , keď privítame súpera zo Šenkvíc.

PŠC Pezinok – TJ Záhoran Kostolište 0:2
ŠFK Prenaks Jablonec – FC Zohor 7:0
ŠK Gajary – CFK Pezinok – Cajla 1:2
TJ Slovan Viničné – ŠK Malacky FO 10:0
ŠK Šenkvice – TJ Družstevník Závod 1:1
FK Jablonové – FC Družstevník Budmerice 3:0