Starší žiaci TJ Slavoj Moravský Svätý Ján definitívne potvrdili 1. miesto v tretej lige. Blahoželám, to tu ešte nebolo!!!

Prípravka: TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Borský Mikuláš 0:4
Hralo sa opäť v rovnaký deň ako mladší žiaci a tak sme na súpera nestačili.

Mladší žiaci: Dunajská Streda – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 1:0
Dohrávali sme deviati a v tom čase domáci skórovali.

Starší žiaci: Dunajská Streda – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 0:2
Chlapci nepustili domácich za polku a zaslúžene vyhrali tento zápas a definitívne potvrdili 1. miesto v tretej lige.
Blahoželám, to tu ešte nebolo !!!

Dorast: Kátlovce – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 3:0
Myslím že sme prehrávali už pri odchode z ihriska, chlapci potrebujú povzbudiť a sami sa musia zaťať aby súťaž dohrali i cez zranenia a iné nepriaznivé okolnosti.

Muži: TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Prašice 4:1
Skvelý výkon našich sme potvrdili jasným víťazstvom. Niektoré akcie boli ozaj ukážkové a je len škoda že nehráme o prvé priečky v tabuľke.Tréner dal šancu všetkým a chlapci sa mu odvďačili poctivým výkonom.V 18 minute skóroval Štefan Hrica,v 43.Denis Bolf, v druhej polke pridali naše góly Stupavský a Michal Vrábel.

Starí páni: TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Azen 4:4, na pokutové kopy 2:4
Volebný zápas ktorý organizoval Ivan Valentovič bol i pre nepriaznivý terén pozerateľný. Naši viedli už 4-1, ale nakoniec vyhrali hostia s číslo 16.

Program
Prípravka v nedeľu o 10.30 hostí Lakšársku Novú Ves
Žiaci v sobotu o 14.30 Hostia Holíč
Dorast v piatok dohráva v Gbeloch , v nedeľu ide do Hlbokého
Muži v piatok dohrávajú v Šaštíne, v nedeľu na Búroch

Komentáre pripravil Peter Mračna predseda TJ Slavoj.


Dorast: TJ Trnovec – FC Sekule 2:2 (2:2)
Týždeň výdatných dažďov sa podpísal aj na kvalite hracej plochy, ktorá pripomínala skorej rozbahnené pole plné vody než futbalové ihrisko. Ale prejdime k samotnému zápasu, ktorý sme začali ako už býva zvykom zle, keď už v 20. minúte bol stav 2:0. Prvý gól padol z priameho kopu, druhý bol náš vlastný, keď sa nešťastne odrazila odkopnutá lopta Erika Pavloviča od mojich nôh priamo do našej bránky. Nepriaznivý stav 2:0 dlho netrval. Najprv sa presadil Marek Sekulský, ktorý z rohového kopu aj s pomocou brankára zatočil loptu priamo do bránky domácich a o 10 minút neskôr sa presadil Filip Ondriska, ktorý peknou strelou k tyčke z 30 metrov vyrovnal skóre na 2:2. Do konca prvého polčasu sme si vytvorili ešte zo pár gólom zaváňajúcich šancí, lenže bez gólového výsledku. Do druhého polčasu sme išli z jasným úmyslom streliť aspoň jeden gól, žiadny nedostať, a tým zvrátiť skóre na našu stranu. Vytvárali sme si 100%tné šance, lenže šťastena nám tento raz nepriala. Zahodené šance Filipa Ondrisku, Kuba Švoňavského, Alexa Somolániyho, Lukáša Kaderu, Mareka Sekulského nás môžu veľmi mrzieť. Bod z ihriska súpera síce teší, ale o to menej, keď vieme, že sme mali na 3 body.

Budúci zápas hráme v nedeľu 30. mája o 14:30 na domácom ihrisku proti TJ Kopčany.
Komentár pripravil Marek Vitek.

Muži: Cerová – FC Sekule 3:3


Na Cerovej sme po poslednom výprasku na Šajdíkoch odohrali celkom solídny zápas. Keďže sa domácim v posledných kolách príliš nedarí, vedeli sme, že to nebude vôbec ľahký zápas, čo sa potvrdilo hneď v 7. minúte, kedy rozhodca neváhal ukázať na pokutový kop po zákroku, ktorý mal od penaltového tak ďaleko, asi ako slovenskí hokejisti k dobrému výsledku na MS v Nemecku… Keďže sa domáci snažili hrať futbal a terén bol veľmi dobrý, dostávali sme sa do šancí aj my, vyrovnať sa nám podarilo zásluhou peknej hlavičky Maťa Ježka. To by sme ale neboli my, keby nám super hneď minútu po vyrovnaní nestrelil druhý gól. Našťastie sa ešte do konca polčasu presadil Adam Trajlinek, vďaka ktorému sme odchádzali do kabín s remízou.
Po zmene strán sa hral solídny futbal, bohužiaľ rozhodca opäť zaúradoval, kedy faul meter pred šestnástkou videl opäť ako penaltový. Ku koncu zápasu sa k nám priklonila šťastena, kedy po peknom priamom kope vyrovnal na spravodlivých 3:3 opäť Maťo Ježek.

Remíza je podľa môjho názoru spravodlivá, domáci mali šance, aj keď im veľmi pomohol rozhodca.

Poďakovať by sme chceli Zdenovi Klímovi, ktorý nám ako vždy, keď potrebujeme, veľmi pomohol, a brankársky post si zastal na jednotku.
Komentár pripravil Andrej Trajlínek kapitán FC Sekule.

Prípravka Kúty
Voľno, avšak mali odohrať priateľský zápas s našim dievčenským teamom. Zápas sa nakoniec neuškutočnil pre nespôsobilý terén.

Starší žiaci: Kúty – Hlboké
Zápas bol odložený.

Muži: Kúty “B” – TJ Slovan Šaštín “B”
Zápas bol odložený.

Dorast: Kúty – Borský Mikuláš 15:0
Góly: Adam Polák 4, Denis Libuša 3, Andrej Ondriska 3,Martin Fekete 3, Krištof Mihál, Denis Daniel
Hostia pricestovali s ôsmymi hráčmi. Nebol problém si z chuti zahrať, zakombinovať a zatrielať. Zápas bol jednoznačnou záležitosťou domáceho mužstva. V 70. minúte sa zranili dvaja hráči hostí, a tak HR pre malý počet hráčov stretnutie predčasne ukončil.

Muži: Kúty – Borský Mikulas 2:1
góly: Michal Valla, Emil Vávra
Komentáre sa pripravujú.

Muži: Borský Svätý Jur – Čáry 4:0
Po dlhom čase sa podarilo domácim zaslúžene vyhrať. Hneď na začiatku zápasu si vytvoril dve pekné šance Tomáš Nemček, ale góly z toho neboli. Prvý trafil Dušan Husár (to je nová posila z Radimova od začiatku sezóny), ktorý trafil súperovu bránu aj minulý týždeň. Druhý gól strelil Viktor Buzay (kapitán), po rohovom kope. Tretí gól trafil Marek Pur z jedenástky (náš obranca). A posledný štvrtý gól doťukol do brány Gabo Hladík (to je náš “Koller”). Marek Pur vyslal na bránu hostí dlhú strelu, brankárovi lopta z rúk vypadla, Husár nastrelil brankára, lopta sa odrazila a Gabo ju zľahka doťukol do brány. Bola to po dlhom čase paráda. Hostia zo začiatku bojovali, ale postupne to vzdali.
Dúfame, že našim takáto forma vydrží aj na budúci týždeň, lebo odchádzame do Hradišťa. To bude asi veselo.
Komentár pripravila Lucia Špačková.

Muži: Závod – Častá 9:1 (5:0)
Góly Závod: Giertl 3, Procháska Jozef 2, Procháska Ján, Šíp, Žák, Prachár
Zostava Závod: Vašek – Blecha M. (Majzún), Košický, Žák, Chvátal – Drahoš, Procháska Ján, Giertl, Tačár (Šimkovič) – Šíp, Procháska Jozef (Prachár)
Na rozmočenom a ťažkom teréne sa hral priemerný futbal. Od začiatku zápasu sme diktovali tempo. V prvom polčase sme rozvlnili sieť až päťkrát – Procháska Ján, Šíp, Giertl (dvakrát), Procháska Jozef.
Ostatné šance zostali nevyužité.
Obraz druhého polčasu sa tiež nezmenil. Len po chybe Košického sme inkasovali na 5:1. Potom zase skóre narastalo len na jednej strane. Postupne sa presadili Procháska Jozef, Giertl, Žák a Prachár.
Jasné a zaslúžené víťazstvo.
Komentár pripravil Jaroslav Prachár.

.

Lapková patrola