Mladší žiaci II.liga: Okoličná n/O. – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 2:0

Starší žiaci II.liga: Okoličná n/O. – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 3: 2

Dorast V.liga Západ: TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Vrbové 3:1 (2:1)
Gól Slavoju: Vidovič, Bolf, Hladík
Muži V.liga Západ: TJ Slavoj Moravský Sv. Ján – Radošina 3:1

Dorast MO Senica: Oreské – FC Sekule 5:0 (2:0)
V tomto zápase sme úplne vybuchli. Prvý gól sme inkasovali v 10. minúte z pokutového kopu, ktorý zavinil faulom Erik Pavlovič. Druhý gól sme inkasovali o 5 minút neskôr a prakticky bolo už po zápase. Do prestávky sme si vypracovali pár veľmi sľubných šancí, lenže zakončenie nám robí veľký problém. Druhý polčas bol už iba v réžii domácich, bránku domácich sme ohrozovali iba sporadicky. Zápas bol z našej strany veľmi vynervovaný. Dostali sme 4 žlté a 2 červene karty. Erik Maxian za fyzické napadnutie protihráča a Marek Sekulský po dvoch žltých kartách za nešportové správanie.
Budúci zápas odohráme 6. augusta na domácom trávniku o 13.30 proti TJ Borský Mikuláš.