Prinášame výsledky víkendových futbalových stretnutí. Postupne prinesieme komentáre.

Mladší žiaci: TJ Slavoj Moravský Sv. Ján – Považská Bystrica 2:6
Do polčasu sme sa ešte držali, po polke rozhodli hostia zlepenými gólmi o víťazstve.

Starší žiaci: TJ Slavoj Moravský Sv. Ján – Považská Bystrica 5:2
Vedenia sme sa ujali v piatej minúte krásnym gólom Juraja Chvátala. Hostia síce vyrovnali, ale po prestávke sme sa presadili strelecky a zaslúžene sme vyhrali.

Dorast: Kúty – TJ Slavoj Moravský Sv. Ján 5:1
Krutá prehra našich, všetko čo išlo na našu bránu v nej aj skončilo. Chlapci naviac nevedeli kde majú hrať a darmo im to tréner opakoval, stále kopili tie isté chyby. Náš gól stelil Juraj Hladík.

Muži: Kúty – TJ Slavoj Moravský Sv. Ján 2:3
V prvej polke sme mali jasne navrch, žiaľ strelili sme len jeden gól v 33. minúte po akcii Mareka Emricha skóroval Jaro Bolf. Domáci vyrovnali v 44. minúte Smolinským z penalty po neúmyselnej ruke Andyho Kudličku. Druhú polku sme opäť začali lepšie my a domáci stopér v tiesni hlavou poslal loptu do šibenice, ale vlastnej brány . Kúty potom zapli a po zaváhaní našej obrany vyrovnali. Proti remíze však bol Jaro Bolf a pár minút pred koncom strelil víťazný gól. Videli sme v celku slušný bojovný zápas so šťastným koncom pre nás.
Zostava našich: Hajdin, Kothaj, Ježek, Stupavský, D. Bolf, Kudlička, Hrica, Emrich, Vrábel, Šúrek, J. Bolf, striedali Čermák, F. Salay, Modrovič