(6. kolo) Malacky v sobotu privítali na svojej palubovke hráčov Michaloviec. Hra mala od začiatku vysoké tempo, domáci aj hostia sa snažili hrať rýchlu hádzanú. Priebeh prvého polčasu bol nesmierne vyrovnaný, obe družstvá sa striedali vo vedení.

V prvom polčase so svojimi 8 gólmi strelecky kraľoval domáci P. Stachovič. Do kabín družstvá odchádzali za stavu 17:17. Aj na začiatku druhého polčasu si družstvá nič nedarovali, bojovalo sa o každú loptu, každý gól. Malacky neúnavne hnalo dopredu domáce publikum, ktoré vytvorilo nádhernú atmosféru. Domáci si dokázali v 44. minúte vytvoriť 3-4 gólový náskok. Postupom času Malacky dokázali trestať Michalovce z rýchlych protiútokov. V týchto fázach zápasu sa dokázal presadzovať svojou rýchlosťou S. Cabadaj. Pred koncom zápasu si domáci dokázali vypracovať 7 gólový náskok aj vďaka zákrokom R. Piačka. Malacky nakoniec zdolali húževnatého súpera z Michaloviec 37:31 a mohli si vychutnať aplauz zaplneného hladiska.
Na ďalší náročný zápas pocestujú Malačania 16.10.2010 (sobota) o 18:00 do Šale.

Zostava: M. Kuklovský, R. Piaček – brankári, V. Pavlík 3, M. Sedláček 3, T. Baláž 1, P. Bízek, L. Zelenský 6, M. Spuchlák 4, A Dobrocký, M. Hlaváč, I. Oslej 1, S. Cabadaj 7, D. Stachovič, P. Stachovič 12
Tréner : V. Valachovič

Tomáš Baláž

.

Na Mierovom námestí v Malackách vyrastie mestská lúka

Menej prachu, znižovanie teploty, zadržiavanie vlhkosti priamo na mieste a mestské lúky…