V sobotu Malacky privítali na svojej palubovke hráčov Bojníc. Zápas mal vyrovnaný priebeh, obe družstvá sa v prvom polčase striedali vo vedení.

Po polčasovom výsledku 16:15 nebolo nič rozhodnuté. Do druhého polčasu nastúpili Malačania odhodlanejšie, boli dôraznejší v obrane a v rozmedzí 30 – 40 minúty si vypracovali 6 gólový náskok. Ten si počas zvyšných 20 minút dokázali postrážiť a v závere sa mohli tešiť z víťazstva 32:25.
Na budúci týždeň majú malackí hádzanári voľno a potom 6-7.11.210 pocestujú na dvojzápas Trebišov, Levoča.

Zostava: R. Piaček, M. Kuklovský – brankári, T. Stachovič ml, V. Pavlík 4, M. Sedláček 4, T. Baláž, P. Bízek, L. Zelenský 6, R. Spuchlák 5, A. Dobrocký, S. Cabadaj 4, D. Stachovič 2, P. Stachovič 7
Tréner : V. Valachovič