Prinášame výsledky futbalových stretnutí z víkendu. Komentáre Sekúl, Kútov a Závodu uverejníme v utorok.

Mladší žiaci: TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Štúrovo 1:5
Naši na sôpera nestačili fyzicky.

Starší žiaci: TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Štúrovo 3:2
Viedli sme už 3-0 gólmi Ondra Nemca,hosťom sa podarilo znížiť avšak naši už víťazstvo udržali.

Dorast: Radošovce – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 3:2
Viedli sme 2-0 , ale domáci výsledok otočili a víťazný gól strelili tesne pred koncom. Naši ešte skúsili vyrovnať, ale nastrelili len brvno. Starší hráči však mali deň pred zápasom sústredenie u Cugú a tak to na ich výkone bolo poznať. Výborne zahrali len minuloročný žiaci.

Muži: Velké Kostolany – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 3:0
V prvom polčase sme mohli viesť týmto rozdielom my, žial nedali sme ani 100% – né príležitosti. Keď už bol domáci brankár prekonaný vyhlavičkoval loptu s prázdnej brány obránca , alebo sa od žrde pozdĺž celej brány odrazila lopta von.Sám Filip Salay mal 5 šancí žiaľ prejavila sa ešte jeho neskúsenosť. Domáci svoju druhú strelu dopravili do brány a v druhej polke so spornej penalty a zo skrumáže stanovili pre nás krutý výsledok.