Malacky v sobotu 26.3.2011 privítali v záhoráckom derby Stupavu. Domáci sa od prvých minút snažili ujať vedenia.

Keďže zodpovedne bránili a narúšali Stupavčanom koncovku, tak s pribúdajúcimi minútami sa to prejavovalo aj na skóre. V 15. minúte Malacky vyhrávali už o 5 gólov a do konca polčasu svoje vedenie ešte upevnili. Do kabín sa odchádzalo za stavu 15:8. V druhom počase sa hra trochu zrovnala, ale hostia nedokázali urobiť zvrat v stretnutí. Malacky si strážili svoje vedenie a po víťazstve 29:20 sa tešili spolu s plným hladiskom z ďalších dvoch bodov. V 17. kole pocestuje v sobotu 2.4. TJ Strojár Malacky do Michaloviec.

Zostava: M. Kuklovský , M. Hollý – brankári, T. Stachovič ml.1, R. Baláž 2, V. Pavlík 4, M. Sedláček 4, T. Baláž 3, L. Zelenský 2, A. Škoda 5, M. Spuchlák 4, D. Stachovič 1, P. Stachovič 3
Tréner : V. Valachovič