Prinášame futbalové výsledky uplynulej nedele. Kúty v záhoráckom derby vyhrali nas Petrovou Vsou. Komentáre budú v priebehu dňa uverejnené.

Prípravka: TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Iskra Holič 2:9
Viacero chlapcov bolo chorých a tak sme na súpera nestačili.

Mladší žiaci: Považská Bystrica- TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 9:1
Výsledok bol až príliš krutý za predvedenú hru sme si ho nezaslúžili.

Starší žiaci: Považská Bystrica – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 2:1
Tesná prehra našich. Chlapci boli na ihrisku ospalí z dlhej cesty.

Dorast: Trebatice – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 1:5
Povinná výhra nad posledným mužstvom súťaže sa nerodila ľahko. Pri súčasnej maródke som mal trocha obavy, ale hrali sme s chuťou a domácim sme nedali šancu.

Muži: Trebatice – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 4:2
Po prvej polke sme viedli 2:0 a mohli sme i viac. Do druhej polky akoby sme poslali iné mužstvo. Prvý gól sme dostali z jasného postavenia mimo hru, potom Michal Vrábel vlastencom vyrovnal a domácim sa začalo dariť. Strelili ešte dva góly a o výsledku bolo rozhodnuté.

Muži v nedeľu o 16.30 hostia Hlohovec
Komentáre pripravil Peter Mračna predseda TJ Slavoj.

Dorast: FC Sekule – Jablonica 0:0

Muži: FC Sekule – Jablonica 4:1

Zápas za začal pre nás viac ako dobre, po cca 30 minútach sme viedli už 2:0, lenže na konci prvého polčasu sme si situáciu po sérii chýb skomplikovali a súper znížil, čo neveštilo pri našich domácich výsledkoch nič dobré…
Našťastie sme v druhom polčase strelili ďalšie góly, čo nás ukľudnilo a po dlhšej dobe sme ukázali futbal, na ktorý sa dalo aspoň trošku pozerať. Výsledok mohol byť aj vyšší, 2-3 ďalšie tutovky sme spálili.
Rád by som veril tomu, že by sme sa po dvoch víťazstvách za sebou mohli dostať na nejakú víťaznú vlnu, ale či nastal nejaký progres uvidíme v ďalšom zápase v Humenciach.
Góly Sekule: vlastný, Andrej Trajlínek 2, Vlado Hujsa