Prinášame futbalové výsledky uplynulej nedele. Kúty v záhoráckom derby vyhrali nas Petrovou Vsou. Komentáre budú v priebehu dňa uverejnené.

Prípravka: TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Iskra Holič 2:9
Viacero chlapcov bolo chorých a tak sme na súpera nestačili.

Mladší žiaci: Považská Bystrica- TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 9:1
Výsledok bol až príliš krutý za predvedenú hru sme si ho nezaslúžili.

Starší žiaci: Považská Bystrica – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 2:1
Tesná prehra našich. Chlapci boli na ihrisku ospalí z dlhej cesty.

Dorast: Trebatice – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 1:5
Povinná výhra nad posledným mužstvom súťaže sa nerodila ľahko. Pri súčasnej maródke som mal trocha obavy, ale hrali sme s chuťou a domácim sme nedali šancu.

Muži: Trebatice – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 4:2
Po prvej polke sme viedli 2:0 a mohli sme i viac. Do druhej polky akoby sme poslali iné mužstvo. Prvý gól sme dostali z jasného postavenia mimo hru, potom Michal Vrábel vlastencom vyrovnal a domácim sa začalo dariť. Strelili ešte dva góly a o výsledku bolo rozhodnuté.
Góly za našich :Hrica, Kudlička
Zostava našich : Hajdin, Stupavský , Mach, Ježek, Chvál, Kudlička, Emrich,
Šúrek , Vávra, Vrábel, Hrica

Program
Žiaci v sobotu hostia Zlaté Moravce
Dorast v nedeľu o 14,00 hostí Hlboké
Muži v nedeľu o 16.30 hostia Hlohovec
Komentáre pripravil Peter Mračna predseda TJ Slavoj.


Dorast: FC Sekule – Jablonica 0:0

Muži: FC Sekule – Jablonica 4:1

Zápas za začal pre nás viac ako dobre, po cca 30 minútach sme viedli už 2:0, lenže na konci prvého polčasu sme si situáciu po sérii chýb skomplikovali a súper znížil, čo neveštilo pri našich domácich výsledkoch nič dobré…
Našťastie sme v druhom polčase strelili ďalšie góly, čo nás ukľudnilo a po dlhšej dobe sme ukázali futbal, na ktorý sa dalo aspoň trošku pozerať. Výsledok mohol byť aj vyšší, 2-3 ďalšie tutovky sme spálili.
Rád by som veril tomu, že by sme sa po dvoch víťazstvách za sebou mohli dostať na nejakú víťaznú vlnu, ale či nastal nejaký progres uvidíme v ďalšom zápase v Humenciach.
Góly Sekule: vlastný, Andrej Trajlínek 2, Vlado Hujsa
Komentár pripravil Andrej Trajlínek kapitán FC Sekule.

Muži: Jakubov – Závod 2:1 (1:0)
gól Závod: Uhrinec
zostava Závod: Vašek – Košický st. (Brenkus), Košický ml., Kováč, Blecha M. – Drahoš, Procháska Ján, Blecha R. (Procháska Jozef), Chvátal (Šíp), Uhrinec – Andrla

Zápas len priemernej úrovne. Domáci sa ujali vedenia po chybe našej obrany. Do polčasu nastrelili ešte ľavú tyčku Vašekovej brány. Druhý polčas sa podobal prvému. Domáci zvýšili na 2:0, keď strelu domáceho útočnika Vašek vyrazil a nikým nekrytý dorazil do prázdnej brány. My sme odpovedali o 5 minút neskôr. Na rohový kop si pekne nabehol Uhrinec a hlavou nedal golmanovi šancu. Pár minút pred koncom ešte Košický ml. krásnou strelou trafil len spojnicu domácej brány. Vyrovnať sa nám už nepodarilo.
Komentár pripravil Jaroslav Prachár.


.

INAT Rezanie laserom