Až 4 350 eur môžu ušetriť majitelia rodinných domov, ak sa rozhodnú pre tepelné čerpadlo značky Vaillant. Cieľom značky je, aby boli tepelné čerpadlá pre zákazníkov dostupnejšie, ponúka preto výročnú zľavu pri príležitosti 150 rokov svojho založenia, ktoré tento rok oslavuje.

Zľava pre domácnosti

Výročná zľava sa vzťahuje na tepelné čerpadlá vzduch/voda aroTHERM plus a aroTHERM split, zakúpené a nainštalované od 15.4. 2024 do 30.6. 2024 na celom území Slovenska. Záujemcovia o zľavu od značky Vaillant sa môžu prihlásiť u jej overených a vyškolených montážnych a servisných partnerov, ich zoznam nájdu na jej webovej stránke.

Značka Vaillant je synonymom pre vykurovanie a prípravu teplej vody, hlavný dôraz kladie na kvalitu, spoľahlivosť a užívateľský komfort. Jej 150-ročná história ju radí k najväčším a najvýznamnejším lídrom na trhu a priekopníkom vo vývoji i v inováciách. Snaží sa prinášať komfort do každej domácnosti.

Vyrábané na Slovensku

Z hľadiska energetickej účinnosti a klimatickej stopy sa takmer žiadna technológia nevyrovná tepelným čerpadlám. Dokážu využívať až 75 % energie z obnoviteľných zdrojov (ako sú zem, voda, vzduch), ktoré sú všade okolo nás a zadarmo. 

V domácnosti dokážu zabezpečiť pohodlné vykurovanie, dostatok teplej vody aj chladenie. A aj vďaka spoločnosti Vaillant Group a jej závodom sa Slovensko stáva jednou z popredných krajín v európskej výrobe tepelných čerpadiel. 

Vaillant Group

Vaillant Group je medzinárodná spoločnosť so sídlom v nemeckom Remscheide, ktorá pôsobí v oblasti vykurovacej, ventilačnej a klimatizačnej techniky. Ako jeden z globálnych lídrov na trhu a v oblasti technológií Vaillant Group vyvíja a vyrába produkty, systémy a služby na mieru s cieľom zabezpečiť príjemné prostredie pre život. Jej portfólio výrobkov siaha od účinných vykurovacích zariadení na báze konvenčných zdrojov energie až po systémové riešenia na využívanie obnoviteľných zdrojov energie. Ide o spoločnosť so 150-ročnou tradíciou a 17 000 zamestnancami, ktorá je od svojho založenia v roku 1874 v rodinnom vlastníctve.


.

HAŠŠO 6/2024