Baník Brodské v Továrnikoch nehral iba proti jedenástim hráčom súpera. Po jednostrannom posudzovaní súbojov na trávniku mali hostia na svojom konte až 8 žltých kariet oproti jedinej na strane domácich a zápas dohrávali oslabení o vylúčeného Gondu.

ZsFZ MK 5. liga SZ – 11. kolo
OFK TovarníkyBaník Brodské 3:1 (2:0)
Góly: 28. V. Candrák, 30. A. Škreko, 61. M. Švajlen – 71. G. Trubiroha, rozh. Páleník. ŽK 1:8 !!!, ČK 0:1 (53. Gonda).

Brodské: Čelústka – Petranský (66. Blaha), Soós (66. Nesnadný), J. De Souza, Brezina, Tavares, Gonda, J. Da Silva, Bartal, Teixeira, Trubiroha  (73. Ralbovský), tréner Ladislav Libuša.

Hostia takmer polhodinu držali bezgólový stav, no v 28. min. Čelústku prekonal Candrák a domáci viedli 1:0. Už o dve minúty sa skóre opäť menilo a opäť v prospech domácich. Na polčasových 2:0 zvyšoval Škreko. Keď v 53. min. po druhej ŽK videl Adrian Gonda aj ČK, šance na prípadný zisk bodu sa Záhorákom znížili. Po hodine hry pridal tretí gól domácich Švajlen a  gól Gaba Trubirohu v 71. min. na 3:1 bol už len kozmetickou úpravou výsledku.

Ďalšie výsledky 11. kola: Veľké Uherce – Chynorany 2:0, Partizánske – Domaniža 1:2, Brvnište – Ladce 2:4, Prečín – Horná Krupá 0:0, Kvašov – Vrbové 2:1, Hlohovec – Kanianka 1:1.

Ďalší program: 12. kolo 20.10. o 14.30 h Brodské – Kvašov.