V decembri prichádza Vierka Šusteková, držiteľka Zlatej gitary Awards, so sériou akustických vianočných koncertov, ktoré prinesú pokoj, svetlo a skutočnú sviatočnú atmosféru.

Spolu s Laurou Tománkovou, Henrichom Novákom a Petrom Kavickým zaznejú vlastné aj známe vianočné piesne v ich jemnej úprave plnej citu, radosti a tepla – v troch mestách, kde hudba dostane priestor naplno znieť: v Trnave, Senici a Skalici.
Každé miesto koncertu ponúkne inú atmosféru – historickú Mariánsku sálu v Trnave (12. 12. o 18:00), umeleckú Záhorskú galériu Jána Mudrocha v Senici (13. 12. o 17:00) a duchovne tichý Jezuitský kostol v Skalici (14. 12. o 18:00). Zaujímavosťou je, že práve v senickej galérii nedávno vzniklo vianočné video Vierky Šustekovej – a teraz sa tam vráti aj s koncertom.
„Hudba je pre mňa dar, ktorý spája a uzdravuje. Teším sa, že aj tento rok môžeme ľuďom priniesť kúsok vianočného pokoja,“ hovorí speváčka.
Viac o projektoch Vierky Šustekovej nájdete na www.vierasustekova.eu.
