Po krátkom víkendovom ochladení sa počasie nad Záhorím dostane pod vplyv tlakovej níže. Tá prinesie citeľný odmäk, návrat oblačnosti a aj zrážky, ktoré budú miestami meniť svoj charakter. Čakajú nás typické novembrové dni.

Utorok (25. 11.)
V dopoludňajších hodinách očakávame prevažne oblačnú oblohu so zrážkami vo forme dažďa. Poobede by mali postupne slabnúť a ustávať. Teplota počas dňa vystúpi na +2 °C, v noci klesne k 0 °C.
Streda (26. 11.)
Oblačnosť zostane aj naďalej výrazná a opäť môžeme počítať so zrážkami. Pôjde najmä o dážď, no miestami sa môže vyskytnúť aj dážď so snehom. Denná teplota sa bude pohybovať do +1 °C.
Hoci nám odmäk vezme posledné zvyšky snehu, zároveň naznačí, že počasie sa môže v závere mesiaca ešte meniť. Záver novembra nám teda prinesie typickú zmes jesene a prichádzajúcej zimy.

