V sobotu začala nadstavbová časť aj pre skupinu “B”. Malačania cestovali do Modry.

Začiatok stretnutia patril domácim. Malačania dali prvý gól až v 5.minúte ,potom sa stretnutie vyrovnalo. Polčas bol  10:8. Druhý polčas sa hral vyrovnane . V 51 minúte bolo 18:17. Záver ale patril domácim ,ktorí po sérii vylúčení na oboch stranách a šnúrou siedmych gólov získal stretnutie na svoju stranu. Malačania už len korigovali na konečných 25:19.

Slovan Modra – Strojár Malacky 25:19 (10:8)
Zostava : Stachovič Tomáš st. 2 ,Baláž Tomáš 3 ,Baláž Robo 2 ,Oslej Ivan 6, Roško Dušan ,Stachovič David 2 ,Piaček Roman ,Kuklovský Marek, Stachovič Tomáš ml. ,Ichman Michal, Valachovič Roman 1, Frýbert Dušan, Stachovič Peter, Grich Dominik 2, Dobrocký Andrej 1.
Tréner: Kordoš Ján, ZVD: Mikulčák Milan
Rozhodcovia: Veselka Milan,Zubo Roman
Delegát: Nemček Vlado
Stretnutie sledovalo 200 divákov.

Na ďalšie stretnutie Malačania cestujú v nedeľu 12.3. na  16:00 hod do Pezinka.

Hádzaná: výsledky mládeže BKZH

mladšie žiačky
Tatran Stupava “A” – Strojár Malacky / ŠKH Rohožník “A”   15 : 13  (5:5)
Strojár Malacky / ŠKH Rohožník “B” – Inter Bratislava  17 : 4  (12:1)
staršie žiačky
HC Tatran Stupava / Strojár Malacky – Slovan Modra  30 : 6 (13:6)
mladší žiaci
Strojár Malacky – Slovan Modra “B”  38 : 1 (19:0)
Slovan Modra “B” – Strojár Malacky  0 : 28  (0:13)
starší žiaci
Slovan Modra – Strojár Malacky  35 : 26  (16 : 10)

SZH 1.liga

mladší dorastenci
HK Agro Topolčany – Stavmat Strojár Malacky / Tatran Stupava  22 : 21  (12:11)
starší dorastenci
HK Agro Topolčany – Stavmat Strojár Malacky / Tatran Stupava  30 : 17  (17:6)
mladšie dorastenky
HC Tatran Stupava / Strojár Malacky – HK AS Trenčín  22 : 21  (12:14)

Miroslav Mizner (HandballMalacky.sk)

.

Futbal 4. liga: Gbely doma porazili Jaslovské Bohunice

Domáci sa od začiatku pustili s chuťou do súpera a najmä v úvodnej polhodinke si…