Prinášame výsledky piateho a šiesteho zápasu holíčskych basketbalistov.

BK Inter Bratislava „B“ – MŠK BO Holíč  92:66 (45:30)
Holíč – Jaborník 4, Holeček 3, Došek 29, Chrenka 7, Hanušek 14, Ďurišin 2, Christoph 4, Kubinec 0, Králik 0,Rypák 3
Rozhodovali : Ryšavý, Loj

nedeľa 24.10.2010
MŠK Iskra Petržalka  –  MŠK BO Holíč  69:71 (31:36)
( 17:21, 14:15, 19:22, 19:13 )
V nedeľu 24.10..2010 cestovali basketbalisti Holíča k ďalšiemu zápasu v I. lige na  palubovku obhajcu prvenstva z predchádzajúcej sezóny MŠK Iskra Petržálka. Od začiatku stretnutia bola hra vyrovnaná a mužstva sa striedali vo vedení, no na konci si holíčania vypracovali štvorbodový náskok. Druhá štvrtina sa niesla v duch  tej predchádzajúcej a tak po polčase svietilo na ukazovateli skóre 31:36 pre hosťujúce mužstvo. Po zmene strán sa holíčanom podarilo najmä rýchlymi protiútokmi zvýšiť svoje vedenie na rozdiel štrnástich bodov, no od tohto momentu domáci pritvrdili v obrane a hostia svojimi chybami dovolili domácim znížiť svoju stratu na rozdiel ôsmich bodov po tretej štvrtine. V záverečnej časti sa domácim podaril dokonalý obrat a tri minúty pred koncom sa ujali vedenia 68:66, no basketbalisti Holíča zabojovali a strhli víťazstvo na svoju stranu osem desatín sekúnd pred koncom stretnutia na svoju stranu.
F:       20 : 17
T H:   22/15 :  14/10
3B:     2/5
Holíč – Jaborník 18, Holeček 11, Došek 20, Chrenka 8, Hanušek 12, Ďurišin 0, Christoph 2,