Na Mestskom úrade v Senici sa uskutočnila Primátorská kvapka krvi. Do odberovej miestnosti prišlo 33 darcov, pričom pre troch z nich išlo o prvú skúsenosť s darovaním krvi.

foto Mesto Senica

Odber organizovalo mesto Senica v spolupráci so Slovenským Červeným krížom. Podujatie opäť prilákalo aj pravidelných darcov a držiteľov Janského plakiet.

Najviac odberov mal spomedzi zúčastnených Ľubomír Surový, ktorý daroval krv už po 64. raz. Ľubica Sápiková absolvovala svoj 58. odber.

Mesto poďakovalo všetkým darcom, ktorí si našli čas a prišli pomôcť. Poďakovanie patrí aj zdravotníckemu personálu za hladký priebeh dopoludnia.

Zdroj: mesto Senica



Google News
Nájdete nás aj na Google NEWS
Kliknite na Sledovať a nepremeškáte žiadne novinky.