Na Mestskom úrade v Senici sa uskutočnila Primátorská kvapka krvi. Do odberovej miestnosti prišlo 33 darcov, pričom pre troch z nich išlo o prvú skúsenosť s darovaním krvi.

Odber organizovalo mesto Senica v spolupráci so Slovenským Červeným krížom. Podujatie opäť prilákalo aj pravidelných darcov a držiteľov Janského plakiet.
Najviac odberov mal spomedzi zúčastnených Ľubomír Surový, ktorý daroval krv už po 64. raz. Ľubica Sápiková absolvovala svoj 58. odber.
Mesto poďakovalo všetkým darcom, ktorí si našli čas a prišli pomôcť. Poďakovanie patrí aj zdravotníckemu personálu za hladký priebeh dopoludnia.
Zdroj: mesto Senica
