“Mali sme na začiatku dobrý vstup, dali sme hneď gól. Mali sme aj ďalšie šance, ale nepremenili, hrali sme trochu nedôrazne a aj súperov brankár chytil, čo bolo treba. ”

MHk 32 Liptovský Mikuláš – HC Dukla Senica 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Góly: 5. Paukovček (Kadura, Kuric), 42. Paukovček (Kadura, Kuric). Počet divákov: 250.

[youtube 9M4aoNj4zMc]

Dušan Halahija, MHK 32 Liptovský Mikuláš: Mali sme na začiatku dobrý vstup, dali sme hneď gól. Mali sme aj ďalšie šance, ale nepremenili, hrali sme trochu nedôrazne a aj súperov brankár chytil, čo bolo treba. Nedávali sme góly a ak by sme inkasovali, neviem, ako by to skončilo.Na začiatku tretej tretiny sme dali gól na 2:0, čo nás trochu upokojilo. Súper hral stále až do konca, mal aj presilové hry, ale nedokázal skórovať. Nebolo to ľahké, ale nakoniec sme to predsa len „dokopali“ do nášho víťazstva.

Pavel Klečko, HC Dukla Senica: Prvú tretinu sbol súper lepší, hrali sme ju ospalo a prehrali sme ju 0:1. Druhú dve tretiny sme boli domácim vyrovnaným súperom. Mali sme aj vyložené šance, ale nepodarilo sa nám ich premeniť, preto sme aj prehrali. Vonku dostať dva góly nie je zlé, ale musíme sa strelecky presadiť. Niektorí hráči sa musia zamyslieť nad svojimi výkonmi na súperových klziskách. Ideme ďalej, teraz máme doma tri zápasy. Budeme sa snažiť uhrať v nich čo najviac bodov.

Nasledujúci zápas
1. Hokejová liga – Nadstavbová časť
Utorok, 17.01.2012, 17:00
HC Dukla Senica – HK Dukla Michalovce

Výsledky 11. kola o play off
HK Dukla Michalovce – HK Trnava 7:0 (2:0, 2:0, 3:0)
HK Spišská Nová Ves – HC Topoľčany 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
ŠHK 37 Piešťany – HC 46 Bardejov 2:3 po sam. nájazdoch (0:1, 1:0, 1:1 – 0:0, 0:1)
HC 07 Detva – HC Prešov 07 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)