Cez víkend 14. a 15. 1. 2012 sa začala druhá časť I.ligy basketbalu mužov o 9. – 16.miesto, kde MŠK BO Holíč privítal na domácej palubovke REALPLUS Lučenec a BK SPD Rožňavu.

Po dlhšej prestávke sa holíčsky basketbalisti v prvom stretnutí s Lučencom rozbiehali pomalšie čo hralo mladému lučenskému družstvu do karát a prvý polčas sa skončil v pomere 40 : 34 pre domácich. V druhej časti zápasu holíčania zlepšili doskakovanie v obrane aj v útoku a tiež boli úspešnejší strelecky a domáci fanúšikovia mohli oslavovať víťazstvo 91 : 65.

V nedeľu sa v holíčskej športovej hale predstavili basketbalisti BK ŠPD Rožňava. Holoíčania hneď od úvodu stretnutia prevzali hru do svojich rúk o čom svedčili aj pekné akcie, ktoré boli úspešné zakončované. Súper nedokázal ani v druhej časti hry zmobilizovať sily a po konečnom hvizde rozhodcov bol na svetelnej tabuly výsledok 97 : 50 pre domácich hráčov.