Muž neznámej totožnosti skočil vo štvrtok (5.4.) krátko po 16 hodine pod osobný vlak. K tragédii prišlo na trase medzi obcou Závod a Moravský Svätý Ján (39km).

Foto: Jakub Matejovič, Záhorí.sk

Muž vo veku okolo 50 rokov skočil pod vlak z pravej strany a bol na mieste mŕtvy. Jeho zranenia boli nezlúčiteľné so životom. Neznámy muž mal na sebe pracovné oblečenie s reflexnými pruhmi. Čitateľka Záhorí.sk na Facebooku Kikuš napísala “Videla som ho a bol to otrasný pohľad… išla som z Malaciek a išli sme po druhej koľaji a bolo tam plno ľudí s reflexnými vestami a policajti a ten človek…a nebol ani zakrytý…”.

Krátko po nehode na miesto dorazila polícia. Foto: Záhorí.sk

Niektorí cestujúci ostali vo vlaku, iní sa vybrali pešo smerom do Moravského Svätého Jána.  Vlak sa z miesta neštastia nepohol ani po troch hodinách a niektorí cestujúci tak nemali inú možnosť ako ostať vo vlaku. Po vedlajšej koľaji prechádzajúce vlaky zastavovať nemohli.

Miesto tragickej nehody. Zdroj: maps.google.sk

Neďaleko neštastia  skočil v minulom roku (7.7. 2011) pod vlak 54. ročný muž zo Studienky, ktorý položil bicykel na železničnom priecestí a vošiel do trate. V roku 2010 (10.11.) ukončil na trase Závod – Moravský Svätý Ján svoj život 19. ročný mladík z obce Závod.

Krátko po nehode v roku 2011. Foto: Miroslav Vávra ml.

Podľa dostupných informácií starší muž (r. 1957) zo Studienky položil svoj bicykel a skočil na železničnom priecestí pod osobný vlak idúci zo Závodov do Moravského Sv. Jána.

 

Zisťujeme viac informácií.

Viete viac? Dajte nám vedieť v komentároch, alebo na info@zahori.sk.


.

BM Záhada Vedy