V dňoch 5.-9. apríla 2012 sa malacké basketbalistky zúčastnili XV. ročníka veľkonočného turnaja EASTER EURO BASKET PRAHA. Je to medzinárodný turnaj, ktorý patrí medzi najväčšie basketbalové turnaje v Českej republike.
Naše dievčatá tu reprezentujú Malacky pravidelne už niekoľko rokov. Ani tento rok sa nezaobišli bez medaily- obsadili krásne 2. miesto.

Náš hviezdny tím: tréner Karol Ivančík, Nikola Schreiberová, Simona Marcová, Katka Klučariková, Lenka Matušková, Natália Vokáčová, asistent trenera Ľudovít Ivančik,
dolný rad: Henrieta Moravčíková, Kristina Reifová, Petra Spustová, Karolina Reifová

Vo svojej kategórií, ročník 93/94, mali 5 súperov z rôznych krajín- Veľká Británia, Dánsko, Česká republika. Odohrali 6 kvalitných zápasov, v ktorých našli len jedného premožiteľa- domáce družstvo Slovanku. Aj keď sa Malačanky veľmi snažili, vo finále s nimi prehrali o 19 bodov a neobhájili tak prvenstvo z minulého roka. Odchádzali však spokojné so spoločným prežitím veľkonočných sviatkov plných nezabudnuteľných zážitkov, zábavy a oblievania.

Ivančík

.

Futbal: Trenčania ukončili skalickú sériu bez prehry

Futbalisti AS Trenčín zvíťazili v sobotnom zápase 7. kola nadstavbovej časti Niké…