V sobotu 28.7.2012 sa v Borskom Svätom Jure konali bežecké preteky – Beh Jurským parkom.


Súťaž bola 19. v poradí v rámci Moravsko Slovenského bežeckého pohára, poriadanou Bežeckým klubom Hodonín.

Celkovo sa zúčastnilo 237 bežcov, z toho 132 v detských kategóriách a 106 v hlavnom preteku.

V hlavnom závode nastúpilo na štart 25 žien a 81 mužov.
V detských a mládežníckych kategóriách nastúpilo za Borský Svätý Jur na štart 33 detských bežcov z toho 18 dievčat a 15 chlapcov

Dievčatá
Timea Štetinová
Sára Trnková
Lucia Pobjecká
Sophia Hromkovičová
Melissa Bianca Fagušová
Michalka Vojková
Veronika Mateovičová
Natália Burská
Lucia Štětinová
Hanka Halešová
Simona Hájková
Zuzana Švejdová
Viktoria Ružičková
Karolína Štvrtecká
Madeleine Catherine Fagušová
Brezáková Mária
Erika Kollárová
Pavlíková Kristína

Chlapci
Jakub Troják
Lubomír Krajčír
Kristián Hrnčiar
Matej Holúbek
Peter Haleš
Lukáš Holúbek
Sebastian Dufek
Alex Švejda
Tomáš Katrinec
Martin Baleja
Marek Katrinec
Daniel Rajzik
Švejda Zdeněk
Krajčír Kristian
Dominik Hryca

Na medajlových priečkach sa umiestnili:

Predškoláci chlapci 2006 – 2007, 60m
Kristián Hrnčiar 2 miesto s časom 0:13

Predškoláci dievčatá 2006 – 2007, 60m
Sára Trnková 2. miesto s časom 0:13
Lucia Pobjecká 3. miesto s časom 0:14

Prípravka chlapci 2003 – 2004 – 2005, 200m
Peter Haleš 2. miesto s časom 0:39

Najmladší žiaci 2001 – 2002, 350m
Martin Baleja 2. miesto s časom 1:06

Najmladšie žiačky 2001 – 2002, 350m
Zuzana Švejdová 2. miesto s časom 1:09

Mladší žiaci 1999 – 2000, 600m
Zdenek Švejda 1. miesto s časom 01:52
Kristián Krajčír 3. miesto s časom 02:00

Starší žiaci 1997 – 1998, 800m
Jakub Troják 3. miesto s časom 2:24

Staršie žiačky 1997 – 1998, 800m
Erika Kollárová 1. miesto s časom 02:34
Kristína PAvlíková 2. miesto s časom 2:40

Dorastenci 1995 – 1996, 1500m
Jakub Troják 1. miesto s časom 05:12

V hlavnej súťači nastúpilo za Borský Svätý Jur 8 bežcov, 2 ženy a 6 mužov.

Za AK Borský Svätý Jur ženy:
Danka Dobiaášová a
Simona Halešová

za mužov:
Peter Holúbek
Dárius Bolf
Milan Fabuš
Peter Haleš
Rudolf Priesl
Eduard Rozbora

Poradie Juranov v hlavnej kategórii ženy:
Danka Dobiášová 10. v celkovom poradí žien 4. vo svojej kategórii 1. miesto – najlepšia Juranka
Simona Halešová 15. vcelkovom poradí žien 6. vo svojej kategórii 2. miesto – v kategórii najlepsšia Juranka

Poradie Juranov v hlavnej kategórii muži:
Peter Holúbek 44. v celkovom poradí mužov 16. vo svojej kategórii 1. miesto najlepší Juran
Darius Bolf 47. v celkovom poradí mužov 18. vo svojej kategórii 2. miesto najlepší Juran
Milan Fabuš 57. v celkovom poradí mužov 16. vo svojej kategórii 3. miesto najlepší Juran
Peter Haleš 61. v celkovom poradí mužov 17 vo svojej kategórii 4. miesto medzi mužmi Juranmi.

Peter Holúbek


.
Toto je čítané

Plávanie: Klub vodných športov Ocean z Malaciek sa kvalifikoval na majstrovstvá SR

Jarnú časť sezóny ukončil Klub vodných športov Ocean z Malaciek úspešnou kvalifikáciou…

HAŠŠO 6/2024