Sviatok divadla v Malackách sa blíži! Festival Zejdeme sa na hambálku sa totiž bude konať už od 19. do 24. septembra.

Tentokrát nefestivalujeme len počas štyroch dní, ako tomu bývalo doposiaľ, ale divadelné umenie vám budeme postupne servírovať počas šiestich dní. Koniec-koncov, pôjde o okrúhly piaty ročník, čo v preklade znamená, že sa „zejdeme“ už po šiestykrát.

Nebojte, vieme narátať do päť (alebo teda do šesť), pretože prvému ročníku festivalu Zejdeme sa na hambálku predchádzal nultý ročník. Aj tento rok sa Malacky zaplnia divadelnými nadšencami, pričom je jedno, či patríte k tým, ktorí nepoznajú väčšieho potešenia, ako sledovať ľudí mihajúcich sa na javisku, alebo ste skôr príslušníkom tej druhej skupiny – hercov, ktorí na divadelných doskách súkajú jednu repliku za druhou.

Malí, veľkí, ochotnícki, profesionálni, známi, aj práveobjavení herci, všetci sa v septembri zídu v Spoločenskom dome MCK a Kultúrním domečku v Malackách. Nebude chýbať ani sprievodný program v podobe súťaží v improvizácii, výtvarno-divadelného workshopu, koncertov, čajovne a mnoho iného. Podrobnosti o programe prinesieme čoskoro.

divadlonahambalku.sk


.

Je ok, ak nie si ok BSK