Prinášame komentár zo zápasu Závod – Záhorská Ves.

Závod – Záhorská Ves 5:2 (1:1)
góly: Šíp 2, Procháska Ján, Drahoš, Andrla – A. Zeman 2
Zostava: Babirát – Majzún (Drahoš), Kováč, Žák, Blecha M. – Procháska Jozef (Šišolák), Blecha R., Procháska Ján, Andrla – Susko, Šíp (Dojčák)

Zápas sa hral vo vysokom tempe. Hostia začali lepšie a hneď v 4. minúte vyhrávali po krásnej strele. O pár minút neskôr ten istý hosťujúci útočník trafil vonkajšiu tyč Babirátovej brány. Postupne sme prebrali iniciatívu a súpera sme pritlačili. Šance sa rodili avšak veľmi ťažko. Po úniku Prochásku Jozefa po ľavej strane a následnom centry hlavičkoval Šíp – 1:1. Hostia pozorne bránili a boli nebezpečný smerom dopredu.
Polčas sa skončil 1:1.
Druhý polčas nezaostával za prvým. Blecha M. v krátkom čase skúšal hosťujúceho brankára 3x, avšak neúspešne. My sme šli do vedenia, keď Susko prihral Šípovi a ten krížnou strelou dal na 2:1 pre nás. Ďaľší náš gól pridal Procháska Ján z priameho kopu. Záhorská Ves ešte znížila stav po štandartnej situácií. My sme pridali gól po spätnej prihrávke Prochásku Jána, kde našiel Drahoša a ten nedal golmanovi šancu. Posledný gól prišiel v 89. minúte – samostatný nájazd na hosťujúceho brankára premenil sprehľadom Andrla.