Vo Viničnom sa zápas začal pre obe mužstva dvomi nepremenenými šancami. Náš Susko nepremenil dve dobré príležitosti a tak isto pochodili domáci.

Viničné – Závod 3:1 (1:0)
gól Závod: Susko

Zostava: Babirát – Majzún, Kováč, Žák, Blecha M. – Drahoš (Uhrinec), Procháska Ján, Blecha R. (Šišolák), Andrla – Šíp (Dojčák), Susko

Pri šancách zasahovali výborne obaja brankári. Zväčša sa hralo v strede pola. Domáci udreli v 41. minúte – tečovaná strela skončila v Babirátovej bráne. Po zmene strán hneď v 49. minúte domáci zvýšili na 2:0. Tretí gól dosiahli domáci po rýchlom protiútoky keď sme už my hru otvorili. Domáci zahodili daľšie dobré príležitosti, keď ani z troch metrov od brány nezvýšili vedenie. My sme upravili v 80. minúte na 3:1 z pohľadu domácich, keď Dojčak vysunul Suska a ten obišiel brankára a zasunul do prázdnej brány.
Tak nám druhý zápas vonku nevyšiel ako sme chceli.