Prvý polčas sa hral rýchly behavý futbal, zväčša v strede ihriska.

Muži: Báhoň – Závod 5:1 (2:0)
gól Závod: Šíp
Zostava: Uhrinec M. – Majzún, Kováč, Žák, Blecha M. – Andrla (Šíp), Blecha R., Susko, Uhrinec P., Drahoš (Šišolák (Dojčák)) – Procháska Jozef

Domáci udreli v 23. minúte, keď nariadenú penaltu bezpečne premenili. My sme mali šancu Uhrincom P., ale loptu smerujúcu do brany vykopol domáci obranca. Domáci udreli po druhýkrát v 42. minúte a my sme prehrávali už 0:2. Do polčasu sa ešte raz blysol náš Uhrinec M., dobrú šancu domácich vyrazil na roh.
Druhý polčas nám vôbec nevyšiel, keď v 51. minúte nechytateľnou delovkou zvýšili na 0:3. O minútu neskôr to vyzeralo s nami zle – nedobre, domáci hráč zatočil priamy kop k tyči 0:4. Piaty gól padol ako inak strelou z diaľky, opäť nechytateľne k tyči. Potom domáci poľavili a náš Susko raz strieľal tesne vedľa a druhá strela skončila na tyčke. Pred koncom sa nám podarilo streliť gól, keď Susko pätičkou našiel Šipa a ten uzavrel skóre.

Aj keď sme boli súperovi herne vyrovnaným mužstvom, Báhoň dokonale potrestal všetky naše chyby a vysoko vyhral.
Mrzieť nás môžu dlhodobejšie zranenie hráčov, keď k Babirátovi sa po tomto zápase pridali Andrla a Drahoš.