Pozývame všetkých basketbalistov a basketbalistky, aby si prišli zahrať už túto sobotu 22.09. do telocvične na Štúrovej ulici.

Či si aktívny hráč alebo si už dávno tenisky zavesil na klinec tak príď podporiť kamarátov a samozrejme tvoj obľúbený šport. Takisto by sme v hľadisku radi videli všetkých, ktorí sa prídu pozrieť na malacký basketbal, či už ste rodina, kamaráti alebo len náhodní okoloidúci. Vítaní sú všetci !

Sobota 22.09. v telocvični na ZŠ Štúrova /Juh/Malacky.

Predstavia sa družstvá:
1. Legendy /B. Orth, P. Oreský a spol…/
2. Muži A / Ambra, Andrla, Ondruš/
3. Muži B / Režný, Bujnovský, Škoda, Gvozdjak/
4. Mladí Muži /Pištelák, Uher, Čech, Kurák/
5. Starší žiaci / Medrický, Kujan, Pukančík/
6. Ženy / Marcová, Spustová, Matúšková, Vosátková/

Šesťčlennú skupinu tímov uzatvorilo družstvo neuveriteľných a úžasných malackých basketbalistiek, ktoré pred dvomi týždňami obsadilo 2. miesto na basketbalovom turnaji v Trnave.

Každý kto si príde zahrať a nie je z horeuvedených družstiev sa nemusí báť. Stačí prísť a určite sa v tímoch miesto nájde.

Počas celého dňa sa budú hrať zápasy medzi jednotlivými družstvami. Podrobný rozpis bude do konca týždňa zverejnený na internete. Samozrejme bude pripravené občerstvenie ako pre hráčov tak aj pre divákov.

Pre pobavenie hráči zorganizujú súťaž v streľbe trojok a kto vie, možno sa nájdu aj odvážlivci na smečiarsku súťaž 🙂

V prestávke medzi zápasmi vyberieme jedného diváka, ktorý bude mať možnosť vyhrať tajnú super cenu ! Jediné čo bude musieť urobiť je trafiť loptu do koša z polovice ihriska !

Informácie o presnom čase doplním v priebehu troch dní.

Teším sa na ďalší príjemný deň strávený s malackými baskeťákmi!

Karol Ivančík


.

Osobnosti kraja BSK