Základná umelecká škola Gbely a Mesto Gbely otvorili v sobotu (17.11) druhú časť XIII. ročníka celoslovenskej speváckej a tanečnej súťaže Beat forum, ktorej poslaním je vyhľadávať a prezentovať mladé talenty v oblasti populárnej piesne, hudobných skupín a moderného tanca.
Súťažiacich v piatok hodnotila odborná porota v zložení:
Miroslava Marčáková – pedagóg spevu
Mgr.Art Pavol Zajaček – šéf orchestra Pavla Zajačka, skladateľ, dirigent
Pavel Šindler – producent, režisér, skladateľ
Súťažiacich v piatok hodnotila odborná porota v zložení:
Miroslava Marčáková – pedagóg spevu
Mgr.Art Pavol Zajaček – šéf orchestra Pavla Zajačka, skladateľ, dirigent
Pavel Šindler – producent, režisér, skladateľ
MgA. Ján Hyža – muzikálový herec a pedagóg spevu
Viliam Vitéz – klavirista, kapela R. Mullera

VÝSLEDKY – PIATOK 16. november 2012
SPEV MLADŠIA KATEGÓRIA:
1. Eliška Krchňáková – ZUŠ Trnava
2. Emanuela Dobšovičová – ZUŠ Trnava
3. Martin Janšák – ZUŠ Senica
Cena poroty: Tereza Funteková

SPEV STARŠIA KATEGÓRIA:
1. Petra Dorušincová – ZUŠ Trnava
Lea Valachová – ZUŠ Pezinok
2. Kamila Kozinová – ZUŠ Skalica
Dáša Ščepková – ZUŠ Senica
3. Natália Bologhová – Dolná Streda
Cena poroty: Katarína Jankechová – ZUŠ Rajec

HUDOBNÉ SKUPINY DO 15 ROKOV:
1. Full Vein – ZUŠ Šaštín Stráže
2. Alarms – ZUŠ Gbely
3. RŠ Band – ZUŠ Nováky
HIC – ZUŠ Šaštín Stráže
Cena poroty: Danka Beňková

HUDOBNÉ SKUPINY NAD 15 ROKOV:
1. J&S Band – ZUŠ J. Kresánka Bratislava
2. The Smiles – ZUŠ Holíč
3. DoReMi – ZUŠ Rajec
Cena poroty: Káva a Čaj – CVČ Senica
Cena primátora – J&S Band – ZUŠ J. Kresánka Bratislava
Cena prednostky – Alarms – ZUŠ Gbely (HS do 15 rokov)

FOTOGRAFIE NÁJDETE NA WWW.GBELY.SK V SEKCII FOTOGALÉRIA

SOBOTA 17. november 2012
Sobotňajší program začal o 9.30 hodine privítaním odbornej poroty v nasledovnom zložení:

Roman Machata – lektor tanečného štúdia
Anna Antálková – vedúca tanečnej skupiny Scream, učiteľka ZUŠ
Mgr.Art. Magdaléna Čaprdová – pedagóg na konzervatóriu v BA, aktívny tanečník, spolupracovník so zahraničnými choreografmi
Boris Bobeš Turčan
Pavel Šindler – producent, režisér, skladateľ

VÝSLEDKY
SCÉNICKÝ TANEC – DETI

1. Adamante – ZSUŠ Železničná Bratislava
2. ZUŠ Kowalského Bratislava
3. SZUŠ pri štúdiu baletu Dušana Nebylu Trnava

SCÉNICKÝ TANEC – JUNIORI
1. Excellent dance studio Bratislava – Immortal
2. Dancando – Johanka z Arcu
3. Adamante – SZUŠ Železničná Bratislava

SCÉNICKÝ TANEC – MLÁDEŽ
Cena poroty – Xoana – SZUŠ Prievidza

MALÉ CHOREOGRAFIE – DETI
1. Pegas – ZUŠ Gbely, pobočka Kúty
2. Endy – ZUŠ Gbely
3. TSČ Swing Trnava – Little wings

MALÉ CHOREOGRAFIE – JUNIORI
1. ZUŠ Senica
2. Endy – ZUŠ Gbely
3. DeliApes

MALÉ CHOREOGRAFIE – MLÁDEŽ
1. Saltatrix – Tanečné štúdio Saltatrix Malacky
2. ZUŠ J. Kowalského Bratislava
3. Endy – ZUŠ Gbely

DISCO – DETI
1. Taxis – ZUŠ Skalica
2. Setas – SZUŠ Senec

DISCO – JUNIORI
1. Taxis – ZUŠ Skalica
2. Endy – ZUŠ Gbely
3. Pegas – ZUŠ Gbely, pobočka Kúty

DISCO – MLÁDEŽ
1. Taxis – ZUŠ Skalica
2. Entita
3. Endy – ZUŠ Gbely

HIP HOP – DETI
1. Saltatrix – TŠ Saltatrix Malacky
2. KTŠ Tyrnavia Trnava

HIP HOP – JUNIORI
1. Las babbass – ZUŠ Myjava
2. KTŠ Tyrnavia Trnava
3. V.I.P Ladies – TSČ Swing Trnava
Cena poroty: My style crew – CVČ Senica

HIP HOP – MLÁDEŽ
1. Styleunits – Trnava
2. KTŠ Tyrnavia Trnava
3. SZUŠ pri štúdiu baletu Dušana Nebylu Trnava

TANCE INÝCH NÁRODOV – DETI
1. Setas – SZUŠ Senec – Čínsky tanec
2. Taxis – ZUŠ Skalica – Sultánov
3. Endy – ZUŠ Gbely – Kalinka

TANCE INÝCH NÁRODOV – JUNIORI
1. Setas – SZUŠ Senec – Tex-mex
2. TŠ dancy – Merengue

TANCE INÝCH NÁRODOV – MLÁDEŽ
1. Entita – SZUŠ Trenčanská Teplá, pobočka Piešťany – Charleston
2. Taxis – ZUŠ Skalica – India

OPEN DANCE – DETI
1. Pegas – ZUŠ Gbely, pobočka Kúty
2. Xoana – SZUŠ Prievidza
3. ZUŠ Myjava

OPEN DANCE – JUNIORI
1. TS Stars Stars – SZUŠ Prievidza
2. Taxis a Dady – ZUŠ Skalica
3. Saltatrix junior Malacky

OPEN DANCE – MLÁDEŽ
1. Setas – SZUŠ Senec
2. TS Black – SZUŠ Prievidza
3. Endy – ZUŠ Gbely

SHOW DANCE – DETI
1. Endy – ZUŠ Gbely (Tučniacka párty)
2. Taxis – ZUŠ Skalica (Rio)
3. ZUŠ Myjava (Červíci)

SHOW DANCE – JUNIORI
1. Dancando (High School Musical)
2. TŠ Dancy (Kabaret)
3. Endy – ZUŠ Gbely (Karnevalová láska)

SHOW DANCE – MLÁDEŽ
1. Endy – ZUŠ Gbely (Útek z väzenia)
2. TS Rebels – SZUŠ Prievidza (Čarodejnice z Emerald city)
3. ZUŠ Myjava (Egyptský sen)
Cena primátora mesta Gbely: Endy – ZUŠ Gbely (Útek z väzenia)
Cena prednostky mesta Gbely: Taxis – ZUŠ Skalica (Strihoruký Edward)


RS Computer 2019 – spolahlivejsi internet