V sobotu 15. 12. 2012 sa v Považskej Bystrici konalo valné zhromaždenie Športovej komisie TPM SMF (motokros), v rámci ktorého prebehlo Dekorovanie víťazov Slovenského Pohára a Regionálneho pohára západ v motokrose za rok 2012.

1. miesto Regionálneho pohára západ získal talentovaný JAKUB LESKOVSKÝ z Moravského Sv. Jána. (na obrázku Jakub Leskovský 1. miesto a Lucas Filka 3. miesto)

O jeho úspešnosti hovoria výsledky z jednotlivých súťažných pretekov, kedy sa vždy umiestnil na stupňoch víťazov. Samotný Jakubov úspech je o to pozoruhodnejší tým, že nie je a doposiaľ nebol členom žiadneho motokrosového klubu, nemá odborného trénera a celú jeho prípravu zabezpečuje len jeho otec. V súčasnosti si Jakub užíva zaslúžený oddych, ale zároveň sa teší na budúcu sezónu.

Jakubove trofeje

.

Hokejbal: Skalica postúpila do semifinále play-off

V hokejbalovej extralige bol po dvoch zápasoch na Záhorí stav štvrťfinálovej série…