V Bratislave sa 2. marca uskutočnili Majstrovstvá SR dorostu. Atletiku Holíča reprezentovalo 5 dorostencov. Výborného výsledku dosiahol Ondrej Marenčík ziskom striebra v behu na 400 m časom 52,92 sec os. rek. a pridal ešte bronz v behu na 800 m za 2:06,15 min. Skvelého úspechu dosiahol Roman Máchal ziskom striebornej medaile vo výške výkonom 188 cm os. rek., 13. miesto Matúš Kollár 200 m časom 25,16 sec a 16. miesto Sebestian Žilka 200 m časom 25,38 sec. Atléti AK Junior Holíč získali v halovej sezóne v tomto roku celkom 3 strieborné a 1 bronzovú medailu.

2. miesto Ondrej Marenčík 400m 52,95

3. miesto Ondrej Marenčík 800m 2:06,15

V Čejkovicích sa 8. 3. uskutočnil 40. ročník Čejkovickej latky. Nechýbali tu ani výškari AK Junior Holíč. Na pretekoch prekvapila Monika Zavilinská 2.miestom vo výške výkonom 160 cm os. rek. Roman Máchal obsadil 3. miesto výkonom 180 cm (dorastenec). V kategórii juniorov Adam Votruba skončil na 4. mieste 185 cm a v kat. mužov sa na 5. mieste umiestnil Dominik Pavka. Výborné 2.miesto v hlavnej kategórii mužov získal Matúš Bubeník výkonom 221 cm (odchovanec Holíča, teraz pretekár Stavbár Nitra). Trénerom výškarov je Mgr. Dušan Chanečka.

2. miesto Roman Máchal výška 188cm

Roučka

.

Hokejbal: Po prvých dvoch zápasoch je stav semifinálovej série Skalica – Považská Bystrica vyrovnaný

Počas uplynulého víkendu (27. – 28.4.) sa začali semifinálové série hokejbalovej extraligy.…