Dorast

Dubovany – Slavoj 3-2

Polčasové vedenie 2-0 sme premrhali, a tak chlapci dostali studenú sprchu, že žiadny súper sa nepodceňuje a na ihrisku je i rozhodca. V Trnavskom okrese je to dvanásty hráč domácich. Verím, že sprcha prišla včas.

Muži

Radošina- Slavoj 1-2

Zo zápasov v Radošinej mám vždy obavu, ani nie kvôli domácim, ale terénu. I teraz bol na úrovni regurálnosti. Všetko podstatné sa odohralo v druhom polčase. Najprv domáci z rohu dali na 1-0. Potom Denis Bolf televíznymi nožničkami zrovnal a Robo Egl strhol víťazstvo na našu stranu. Škoda červenej pre Mareka Emricha a zranenia  Filipa Chvála. Neviem kto pri súčasnej maródke o týždeň v Orešanoch nastúpi. Dúfam že spolu s dorastom dáme dokopy 22 hráčov pre dve 11-ky.

Nasledujúci víkend hrajú všetky mužstvá Slavoja vonku, žiaci v Zlatých Moravciach, Muži  a Dorast v Horných Orešanoch.