Počas prepravy regionálnymi autobusovými linkami Slovak Lines môžete odteraz využívať, vo vybraných autobusoch jazdiacich smerom na Záhorie, bezplatné pripojenie na internet.

Počas jazdy môžete surfovať po internete, prezerať si e-maily alebo využívať pripojenie na rôzne nové komunikačné aplikácie ako Facebook, Youtube, Foursquare, Whatsapp a podobne. Stačí, ak sa v označených autobusoch nálepkou WiFi free pripojíte na sieť s názvom orange-free.
Bezplatným WiFi pripojením je v súčasnosti vybavených 32 vybraných autobusov. Podľa testovacích meraní rýchlosť dosahuje v priemere okolo 3,24 Mbit/s. V záujme rovnomerného využívania pripojenia všetkými záujemcami je prístup chránený proti nadmernému sťahovaniu dát.

Generálny riaditeľ Slovak Lines Ing. Peter Sádovský: „Bezplatné pripojenie na WiFi sme plánovali dať do prevádzky súčasne so spustením integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji (IDS BK) ako bonus pre cestujúcich v integrovanej doprave. I keď sa termín spustenia integrovanej dopravy posunul, nebudeme WiFi ďalej odkladať a cestujúcim umožníme pripojiť sa na internet v autobusoch už teraz.“

Zdroj: slovaklines.sk 


.

Trnavské rádio Tak akorát 2024