Raiffeisen banka, ktorú nájdete v Skalici na Štefánikovej ul. a v Malackách na Sasinkovej ul, má pre vás už len do konca marca zaujímavú akciu. Každý klient, ktorý si do štvrtku otvorí účet a počas 2 mesiacov zaplatí kartou za nákupy aspoň 100 EUR, dostane od banky darček 30 EUR.

 

Získať spomínaných 30 EUR je pritom úplne jednoduché. Otvoríte si v Raiffeisen banke účet a plne funkčnú platobnú kartu dostanete už pri prvej návšteve pobočky. Nemusíte sa obávať žiadnych papierovačiek, zmluva je presne na jeden list papiera. Ihneď, ako ju podpíšete, môžete začať nakupovať. Pri sumách do 20 EUR nie je potrebné ani zadávať PIN kód – iba priložíte kartu k terminálu, ktorý podporuje bezkontaktné platby, a nákup je v okamihu zaplatený.

Suma 100 EUR sa môže zdať na prvý pohľad pomerne vysoká, ale sami uvidíte, že ju počas bežných nákupov miniete rýchlo. Stačí, ak začnete pravidelne platiť kartou v potravinách, drogérii alebo pri tankovaní auta. Veď ruku na srdce: Koľko priemerne minieme za jeden víkendový nákup? Navyše, dnes je možné platiť kartou už aj u malých obchodníkov, dokonca aj v niektorých novinových stánkoch.

S nakupovaním vám určite rada pomôže celá rodina. Raiffeisen banka totiž k jednému účtu bezplatne vydá až 5 platobných kariet. Neexistujú žiadne obmedzenia, dôležité je len to, aby všetky karty boli vydané k jednému účtu, ktorý si otvoríte v Raiffeisen banke do konca marca. Dizajny kariet, ktoré banka aktuálne ponúka, si môžete pozrieť na stránke www.raiffeisen.sk alebo priamo v pobočke banky. Prajeme príjemné nákupy!

PR


.