Prinášame výsledy súťaží Bratislavského futbalového zväzu  S4B – 20. kolo.

TJ Veľké Leváre– TJ Záhoran Kostolište 3:0 (0:0)
Góly: Hájek 2, Rigáň 1
Zostava V.Leváre:Baláž – Jurkovič( Štefík), Daniel,Kozák K, (Rigáň) ,Čermák P, Kozák M , Obala , Hájek , Hýll, – Čermák T , Ferenčič
200 divákov

Jozef Hlavenka: Pred začiatkom zápasu domáci hráči prevzvali ocenenie zo zimného turnaja, ktorý bol organizovaný BFZ za najslušnejšie mužstvo turnaja z rúk p.Ferika člena VV BFZ.Od úvodu zápasu sa domáci hráči snažili streliť gól ,no viaceré sľubné akcie zmaril spoľahlivý brankár hostí Benca. Ku koncu prvého polčasu sa domácim zranili Kozák a Jurkovič.
V druhom polčase sa opakoval scénar z prvého polčasu, keď domáci pokračovali v dobýjaní hosťujúcej bránky. Zlom nastal v 63. min , keď po peknej prihrávke Hájeka efektívne hlavičkou zakončil striedajúci Rigáň . Po góle domáci naďalej pokračovali v aktivite a zavŕšili ju dvomi exportnými gólmi 75 resp. 79 min. Tomáša Hájeka .Bol to jeho už ôsmy a deviaty gól v jarnej časti.Na konci zápasu boli domáci hráči ocenený potleskom spokojných fanúšikov a predĺžili svoju jarnú neporaziteľnosť na štyri zápase a dali peknú pozvánku na budúci týždeň keď privítame lídra súťaže z Báhoňa.

Malacky – Závod 0:0
Zostava Závod: Susko Kamil – Blecha, Kováč, Žák, Majzún – Drahoš (Prochaska), Susko Michal, Brunclík, Kudolani – Šíp (Štora), Uhrinec
Jaroslav Prachár: Zápas slabej úrovne, kde niekoľko príležitostí ostalo nevyužitých. Pred koncom sme mohli aj prehrať, ale Išunin mieril tesne vedľa. Za nás mali šance Uhrinec, Susko, Šíp. Ďaľší zápas musíme určite zlepšiť hru.

Báhoň – B. Pezinok 3:0 (1:0)
Brnula, Bartek, Maršovský
Budmerice – Zohor 0:2 (0:1)
Piaček, Sabol
PŠC Pezinok – Jablonové 1:2 (1:1)
Tábora – Hon, Kuklovský
Jakubov – Viničné 1:3 (1:0)
Malý – Ulrich, Horváth, Matušek

Ml.žiaci: Vysoká pri Morave – V.Leváre 5:0 (0:0)
Jozef Hlavenka: V druhom polčase sme za 8 minút dostali 5 gólov a bolo po zápase.


.
Toto je čítané

Hádzaná: Záhoráci body z Topoľčian nepriviezli

Záhoráci dokázali zmazať sedemgólové manko v Topoľčanoch, ale nezvládli záver zápasu a nakoniec body…

BM: Ustekana sobota