Na Bielu sobotu 3.4.2010 sa vo fitnesscentre v ŠH Malina uskutočnil turnaj v silovom a kardio trojboji.

V kardio trojboji, ktorý pozostáva z troch disciplín (bežiaci pás, crosstrainer a stacionárny bicykel) dominoval prezident volejbalového klubu v Malackách Dušan Rusňák – 6km na každom stroji absolvoval s časom 47,26min. V ženskej kategórii, kde sa išlo iba 4km na každom stroji, vyhrala Janka Vacíková časom 37,65min pred Darinou Horváthovou (44,18) a Lenkou Osuskou (46,68). Cenu útechy si odniesla Kristína Šamulková (51,68). V tlaku na lavičke, ktorý sa započítaval aj do celkového hodnotenia, vyhral suverénnym spôsobom Jaroslav Pulko výkonom 155kg. Najväčším trhákom sobotňajšieho dňa bol silový trojboj s tromi disciplínami (drep, tlak na lavičke a mŕtvy ťah) na jedno opakovanie s maximálnou váhou. Niektorí súťažiaci nastúpili po dlhšej tréningovej pauze, čo bolo poznať na ich slabších výkonoch, ale ani to ich neodradilo sa zúčastniť. Po trojhodinovom boji a veľmi slušných výkonoch sa nakoniec z víťazstva tešil skúsený matador Henrich Mihál (celkový výkon 520kg), pre ktorého to bol už tretí triumf v tejto súťaži. Na druhom mieste skončil Stanislav Krivák (470kg) a tretie miesto získal a o najväčšie prekvapenie turnaja sa postaral Juraj Marcinových (395kg). Tento borec sa dostal tak vysoko vďaka nižšej telesnej hmotnosti, aj keď nenadvíhal toľko ako ťažší pretekári mal lepší konečný koeficient.

Sprievodnou disciplínou tohto podujatia bolo držanie plného litrového pohára vo vystretej ruke pred telom na čas. Tu dominoval Michal Melicher s časom 3.40min, aj keď to nebol jeho osobný rekord. Všetci víťazi vo svojich kategóriách sa tešili z hodnotných cien a putovných pohárov od organizátorov. Tí týmto ďakujú najmä rozhodcovi Zdenkovi Krajčírovi a Denisovi Tangelmayerovi za pomoc. Ďalšie pokračovanie tejto akcie, ktorá si získava stále viac priaznivcov, je naplánované na december.