Prvá liga basketbalistov pokračovala záverečným dvoj kolom v ktorom cestovali basketbalisti Holíča na palubovky súperov. 

ŠKP Filozof Bratislava – MŠK BO Holíč 86:57 (45 :33)
Zostava a body Holíča: Snopko 24, Jaborník 4, Hanusek 17, Halahija 8, Rypák 0, Burský 4
V sobotňajšom stretnutí sa predstavili v Bratislave kde im bol súperom celok ŠKP Filozof Bratislava. Holíčania v tomto stretnutí podali najslabší výkon sezóny a tým uľahčili cestu za víťazstvom domácim basketbalistom, ktorí dominovali vo všetkých herných činnostiach a zaslúžene sa radovali z víťazstva.

MBK Lokomotíva Sereď – MŠK BO Holíč 67 :82 (37:34)
Zostava a body Holíča: Snopko 14, Jaborník 17, Hanusek 29, Rypák 0, Bayer 22
V nedeľu odohrali Holíčania záverečné stretnutie uplynulej sezóny I. ligy na palubovke mužstva MBK Lokomotíva Sereď. Holíčania nastúpili na stretnutie s úmyslom rozlúčiť sa so sezónou výhrou, čo sa im darilo aj na palubovke. V závere prvého polčasu sa síce domáci dostali do trojbodového náskoku no štrnásť bodová šnúra Holíčanov v úvode druhého polčasu rozhodla o víťazovi celého stretnutia, keď basketbalisti Holíča kontrolovali priebeh stretnutia do záverečného klaksónu a tým splnenie svojho cieľa v poslednom stretnutí sezóny.

Basketbalový oddiel MŠK BO Holíč by však nemohol hrať v I.lige bez pomoci sponzorov : Mesto Holíč, REKMA Holíč, CRAFCO USA, Reštaurácia Valo, Autoservis Šenigla, BONEKO Holíč, LARK Skalica, Víno Tureček, EKOLS Skalica, MAS Holíč, COOP Jednota Senica, Peter Seršeň, Autogames Senica, MATOMI Holíč, Penzión U Barborky, MONTIPEX Holíč, Audiomarket,VPP Holíč PROFIS Holíč, MERKFOOD Holíč a reklamných partnerov R-Classic Holíč,MAX Skalica,Senicko – Skalicko, WYWAR Holíč, Záhorí.sk, eZáhorie.sk, ktorým touto cestou ďakujeme.
Samozrejme poďakovanie patrí aj holíčskemu basketbalovému fanklubu a všetkým basketbalovým fanúšikom, ktorí naších chlapcov podporovali na zápasoch svojím povzbudzovaním.

Marián Samson


.
Toto je čítané

Zdieľané bicykle v Senici za mesiac fungovania aktívne využilo vyše 1000 ľudí

Po mesiaci fungovania systému zdieľaných bicyklov v Senici aktívne využíva bikesharing viac…

BM Salon EV