V piatok (3.5.) zavítal zakladateľ prestížnej tanečnej školy s už osemročnou tradíciou Laci Srike s tromi tanečníkmi do Základnej školy v Uníne.

Foto: Facebook Laci Strike
Program bol zameraný na históriu hudby a tanca interaktívnou a pútavou formou. Nechýbala krátka tanečná lekcia s lektormi priamo v telocvični. Vystúpenie dopadlo veľmi dobre, deti po vystúpení nešetrili chválou. “Najkrajší deň! Úžasný zážitok! a iné superlatívy – ďakujem za všetkých našich žiakov a prajem Ti, nech sa Ti darí tešiť deti aj naďalej … veď detský úsmev ja za všetky prachy” dodal Ivan Hanzlíček.
Laci Strike sa rozhodol po vystúpení venovať svoj honorár obci Unín. “Dnes sme tancovali v obci UNÍN. 3. stupeň povodňovej aktivity. Blato a bahno všade. Decká na Základnej škole boli super a veľmi šikovné. No a čo sme zarobili sme venovali okamžite do obecnej kasy. Nech sa starostovi aspoň trošku lahšie zvládaju tieto krušné chvíľe.” napísal na svojom Facebookovom profile Laci Strike.
Foto: Facebook Laci Strike
Laci Strike si vybudoval vlastný sen na základoch dlhoročných skúseností, talentu, ľudského prístupu a nepopierateľnej charizmy. Stojí za ním veľa úspešných profesionálnych tanečníkov.

.

Trnavské rádio Tak akorát 2024