Aeróbny kickbox je zábavné a energetické cvičenie s vysokou intenzitou zaťaženia. Je veľmi intenzívne bezkontaktné skupinové cvičenie a jeho základom sú prvky boxu do rytmu dynamickej hudby.

Aerobny-kickbox-sekulePri cvičení dochádza k zvyšovaniu fyzickej kondície a následne k efektívnejšiemu využívaniu energetických zdrojov a tým rýchlejšiemu spaľovaniu tukov. ADK je obohatené o kardio intenzitu – cvičí sa vo vysokom aeróbnom tempe. Od začiatočného rozohriatia až po záverečnú časť nevydýchnete, ide o skutočne nepretržitú vytrvalostne silovú záťaž. Aj pre vysokú fyzickú náročnosť je toto cvičenie vhodné nielen pre získanie nových skúseností a rozvoj aktívneho svalstva, ale patrí medzi aeróbne aktivity, ktoré nám zlepšujú výkonnosť kardiovaskulárnych systémov ( srdca, pľúc a obehovej sústavy ). Najdôležitejšie však je, že si doslova vybijete stres, zasmejete sa s priateľmi, získate nové skúsenosti, krajšiu postavu, lepšiu kondíciu a väčšie sebavedomie.

Kde: ZŠ Sekule
Kedy: pondelok a štvrtok
O koľkej: 19:00
Vstup: 1 euro
Začíname 9.9.2013 o 19.00 na všetkých sa teším.

Tréningy ADK, budú obohatené o Rope skipping – skákanie cez švihadlo.
Rope skipping je nielen voľnočasová aktivita detí a mládeže, ale aj súčasným športom. Podporuje nielen zvýšenie fyzickej kondície a zdatnosti, ale aj celkovú koordináciu tela a orientáciu v priestore. V neposlednom rade je tu dôležitý rytmus. Je to zábavná forma cvičenia, ktorá odstráni stres a všetky starosti. Verte tomu, že z tréningu budete odchádzať vysmiati, s dobrou náladou s príjemným pocitom únavy a dobrým pocitom, že ste urobili niečo pre seba a pre svoje zdravie.

Alena Stupavská


.

Osobnosti kraja BSK