Prinášame výsledky mládežníckych súťaží chlapcov a dievčať Západoslovenského futbalového zväzu a Oblastného futbalového zväzu Senica.

futbal-lopta-futbalnet

ŽENY
BFZ 2. liga 5. kolo
Kopčany – Myjava 3:6 (3:3)
B. Kudláčová, S. Machová, N. Hýrošová – Z. Horešová, S. Tomková a N. Hucovičová 2
DFK Láb – Skloplast Trnava 1:0 (0:0)
Karl. Ves – Kuchyňa 7:0 (3:0)
Svätý Jur – Dúbravka 0:4
Vrakuňa – Povoda 0:8

Tabuľka
1. Povoda 5 4 0 1 42:2 12
2. Dúbravka 4 4 0 0 29:1 12
3. Myjava 4 4 0 0 24:7 12
4. DFK Láb 4 4 0 0 13:1 12
5. Trnava 5 2 2 1 6:1 8
6. Karl.Ves 5 1 1 3 8:21 4
7. Svätý Jur 5 1 1 3 8:25 4
8. Dun.Lužná 4 1 0 3 17:17 3
9. Kopčany 4 0 1 3 5:15 1
10. Vrakuňa 4 0 1 3 1:18 1
11. Kuchyňa 4 0 0 4 2:47 0

DORAST
ZsFZ 4. liga SD SZ – 10. kolo
Nováky – Holíč 1:2 (0:1)
V. Kostoľany – Plevník-Drieňová 0:5 (0:2)
Brvnište – N. Dubnica 3:0 (0:0)
Partizánske – Bošany 4:2 (2:1)
D. Vestenice – Vrbové 0:1 (0:1)
Ilava – Nemšová 1:6 (0:1)
Beluša – N. Rudno 0:2 (0:2)

Tabuľka
1. Brvnište 9 7 1 1 34:11 22
2. Nemšová 10 7 1 2 30:15 22
3. Holíč 10 6 4 0 23:10 22
4. N.Dubnica 9 6 0 3 31:12 18
5. N.Rudno 9 6 0 3 18:15 18
6. T.Stankovce 9 5 1 3 38:14 16
7. Vrbové 9 4 3 2 15:9 15
8. Plevník 9 4 1 4 23:14 13
9. Partizánske 9 4 1 4 23:15 13
10. Nováky 10 4 0 6 19:33 12
11. Ilava 10 3 2 5 13:35 11
12. Bošany 9 2 0 7 12:39 6
13. Beluša 10 1 2 7 15:28 5
14. V.Kostoľany 9 1 2 6 9:27 5
15. D.Vestenice 9 1 0 8 8:34 3

ZsFZ 5. liga Z – 10. kolo
Mokrý Háj – Šaštín 2:2 (1:0)
Mor. Sv. Ján – Slávia Trnava 3:0 kont., hostia neprišli
Kúty – H. Orešany 2:0 (1:0)
Rohov – Dechtice 6:1 (4:1)
Hlboké – Preseľany 0:2 (0:1)
Kátlovce – Gbely 0:0
Chtelnica – Dubovany 2:0
Dolný Lopašov – Suchá 1:3

Tabuľka
1. Šaštín 10 7 3 0 48:13 24
2. Kátlovce 10 7 1 2 17:9 22
3. Mor.Sv Ján 10 7 2 1 39:16 23
4. Rohov 10 7 1 2 28:13 22
5. Gbely 10 6 2 2 19:10 20
6. Suchá 10 6 1 3 26:19 19
7. Dubovany 10 5 4 1 21:9 19
8. Chtelnica 10 4 1 5 19:29 13
9. Mokrý Háj 10 3 3 4 24:21 12
10. Dechtice 10 3 2 5 16:22 11
11. H.Orešany 10 3 1 6 12:23 10
12. Preseľany 10 3 0 7 17:20 9
13. Kúty 10 3 0 7 15:27 9
14. Slávia TT 10 2 0 8 6:42 6
15. D.Lopašov 10 1 2 7 17:26 5
16. Hlboké 10 1 1 8 10:29 4

ObFZ SE MO SD – 10. kolo
Rybky – Dojč 0:6 (0:3)
Sobotište – Vrádište 9:2 (5:1)
Kopčany – Koválov 13:0 (7:0)
Stráže – Jablonica 4:3 (1:3)
Š. Humence – Pop. Močidlany 8:1 (4:1)
Cerová – Petr. Ves 13:0 (6:0)
Brodské – Radošovce 6:1 (4:0)
voľno – Bor. Mikuláš, Smrdáky

Tabuľka
1. Kopčany 11 10 1 0 65:17 31
2. Cerová 11 8 1 2 49:16 25
3. Stráže 11 8 0 3 70:26 24
4. B.Mikuláš 10 7 0 3 36:13 21
5. Sobotište 10 7 0 3 30:16 21
6. Jablonica 6 6 0 3 36:11 18
7. Brodské 11 6 0 5 33:22 18
8. Dojč 9 5 1 3 27:19 16
9. Š.Humence 10 5 0 5 35:21 15
10. Smrdáky 10 4 3 3 27:18 15
11. Rybky 11 4 1 6 16:42 13
12. Radošovce 11 3 0 8 29:34 9
13. Koválov 11 2 2 7 15:48 8
14. Petr.Ves 11 2 0 9 10:53 6
15. P.Močidlany 10 1 1 8 18:60 4
16. Vrádište 10 0 0 10 9:93 0

ŽIACI
ZsFZ 2. liga SŽ – 8. kolo
Mor. Sv. Ján – PFA Zlaté Moravce 4:1 (1:1)
Skalica – ČFK Nitra 2:0 (1:0)
Hlohovec – Galanta 0:0
J. Bohunice – Štúrovo 2:6
Horná Nitra – Nové Zámky 4:0
Partizánske – Šamorín 2:4
Lok. Trnava – PFA Zl. Moravcee 0:0
Pov. Bystrica – Piešťany 1:4

Tabuľka
1. H.Nitra 10 9 1 0 31:7 28
2. Mor.Sv.Ján 10 8 2 0 36:10 26
3. Šamorín 9 7 2 0 29:9 23
4. Piešťany 10 5 1 4 33:22 16
5. Skalica 10 5 1 4 24:18 16
6. Z.Moravce 10 3 6 1 21:15 15
7. ČFK Nitra 10 4 2 4 20:13 14
8. Galanta 10 4 2 4 12:15 14
9. Partizánske 10 3 4 3 18:14 13
10. L.Trnava 10 4 1 5 17:22 13
11. Hlohovec 10 3 3 4 18:23 12
12. Štúrovo 10 3 2 5 21:20 11
13. N.Zámky 10 2 1 7 6:24 7
14. P.Bystrica 9 2 0 7 13:32 6
15. Topoľčany 10 1 2 7 9:28 5
16. J.Bohunice 10 0 2 8 15:51 2

ZsFZ 2. liga MŽ – 8. kolo
Moravský Svätý Ján – PFA Zlaté Moravce 5:5 (2:4)
Skalica – ČFK Nitra 4:2 (1:1)
Hlohovec – Galanta 0:4
J. Bohunice – Štúrovo 1:2
Horná Nitra – Nové Zámky 4:3
Partizánske – Šamorín 0:7
Lok. Trnava – PFA Zl. Moravce 3:4
P. Bystrica – Piešťany 4:2

Tabuľka
1. Skalica 10 9 1 0 52:19 28
2. Horná Nitra 10 8 0 2 45:21 24
3. Šamorín 9 7 1 1 40:14 22
4. Hlohovec 10 7 0 3 35:19 21
5. Piešťany 10 6 2 2 30:19 20
6. Lok. Trnava 10 6 1 3 39:19 19
7. Z.Moravce 10 6 0 4 35:22 18
8. Galanta 10 5 0 5 28:21 15
9. P.Bystrica 9 4 0 5 29:31 12
10. N.Zámky 10 3 2 5 26:29 11
11. Štúrovo 10 3 2 5 15:24 11
12. Topoľčany 10 3 1 6 22:36 10
13. Partizánske 10 3 0 7 18:41 9
14. ČFK Nitra 10 2 1 7 19:36 7
15. J.Bohunice 10 1 0 9 10:44 3
16. Mor.Sv.Ján 10 0 1 9 13:61 1

ZsFZ 3. liga SŽ STRED – 9. kolo
Holíč – Bor. Mikuláš 2:1 (2:0)
Gbely – Sereď 0:6 (0:2)
Topoľčany B – Kúty 11:0 (5:0)
Senica B – PFA Zl. Moravce 0:3 (0:1)
Ivanka – ČFK Nitra B 3:0
Vrbové – Šamorín B 7:0

Tabuľka
1. Z.Moravce 9 8 1 0 57:7 25
2. Sereď 9 7 2 0 45:7 23
3. Vrbové 9 6 1 2 40:10 19
4. Holíč 9 5 2 2 23:19 17
5. Topoľčany B 9 5 0 4 24:22 15
6. Šamorín B 9 5 0 4 20:24 15
7. Senica B 8 4 1 3 30:16 13
8. Ivanka 9 3 0 6 11:25 9
9. ČFK Nitra B 9 2 2 5 12:27 8
10. Kúty 8 1 1 6 16:47 4
11. B.Mikuláš 9 1 0 8 10:59 3
12. Gbely 9 0 2 7 9:34 2

ZsFZ 3. liga MŽ STRED – 9. kolo
Holíč – Bor. Mikuláš 2:2 (0:2)
Gbely – Sereď 1:9 (0:4)
Topoľčany B – Kúty 0:4 (0:4)
Senica B – PFA Zl. Moravce 6:3 (5:0)
Ivanka – ČFK Nitra B 6:1
Vrbové – Šamorín B 9:0.

Tabuľka
1. Vrbové 9 8 1 0 61:3 25
2. Z.Moravce 9 7 0 2 30:16 21
3. Sereď 9 6 1 2 95:19 19
4. Holíč 9 5 2 2 32:18 17
5. Topoľčany B 9 5 0 4 22:18 15
6. Šamorín B 9 4 1 4 30:43 13
7. B.Mikuláš 9 3 2 4 21:40 11
8. Gbely 9 3 1 5 26:38 10
9. Kúty 8 3 0 5 22:32 9
10. Senica B 8 2 1 5 19:33 7
11. Ivanka 9 2 0 7 16:54 6
12. ČFK Nitra B 9 0 1 8 3:63 1

ObFZ SE MO SŽ – 8. kolo
Šaštín – Prietrž 4:1 (1:1)
Oreské – Rybky 2:0 (1:0)
Stráže – Bor. Sv. Jur 1:14 (0:5))
Š. Humence – Čáry 2:0 (1:0)
Kopčany – Petr. Ves 11:0 (3:0)
Jablonica – Mokrý Háj 2:1 (0:0)

Tabuľka
1. Bor.Sv.Jur 8 8 0 0 118:3 24
2. Šaštín 8 8 0 0 70:9 24
3. Jablonica 8 6 0 2 25:27 18
4. Stráže 8 5 0 3 21:27 15
5. Mokrý Háj 8 4 0 4 28:30 12
6. Rybky 8 4 0 4 20:38 12
7. Oreské 8 3 1 4 23:14 10
8. Š.Humence 8 3 1 4 11:27 10
9. Čáry 8 2 0 6 17:32 6
10. Petr.Ves 8 2 0 6 9:53 6
11. Prietrž 8 1 0 7 17:49 3
12. Kopčany 8 1 0 7 18:68 3

ObFZ SE MO SŽ II. tr. – 7. kolo
Sobotište – Pop. Močidlany 8:0 (1:0)
Smrdáky – Sekule 1:0 (0:0)
Unín – Štefanov 0:2 (0:1)
voľno – Smolinské

Tabuľka
1. Sobotište 7 6 0 1 31:9 18
2. Rovensko 6 4 1 1 16:9 13
3. Smrdáky 7 4 1 2 12:9 13
4. Sekule 8 3 1 4 13:18 10
5. Smolinské 7 2 3 2 18:14 9
6. Unín 7 3 0 4 13:16 9
7. Chropov 6 1 3 2 5:7 6
8. Štefanov 6 1 2 3 9:12 5
9. P.Močidlany 6 0 1 5 1:23 1


.
Toto je čítané

Turistická informačná kancelária Malacky sa presťahovala

Od pondelka (20. 5.) je Turistické informačná kancelária (TIK) Malacky otvorené na…

20 rokov