Prinášame výsledky mládežníckych súťaží chlapcov a dievčať Západoslovenského futbalového zväzu a Oblastného futbalového zväzu Senica.

futbal-lopta-futbalnet

ŽENY
BFZ 2. liga 6. kolo
Povoda – Kopčany 17:1 (12:1)
Láb – Myjava 2:0 (1:0)
Kuchyňa – Vrakuňa 0:2 (0:0)
Dun. Lužná – Svätý Jur 0:0
Dúbravka – Karl. Ves 6:0

Tabuľka po 6.kole
1. Povoda 6 5 0 1 59:3 15
2. Dúbravka 5 5 0 0 35:1 15
3. DFK Láb 5 5 0 0 15:1 15
4. Myjava 5 4 0 1 24:9 12
5. Trnava 5 2 2 1 6:1 8
6. Karl.Ves 6 1 1 4 8:27 4
7. Svätý Jur 6 1 2 3 8:25 5
8. Dun.Lužná 5 1 1 3 17:17 4
9. Kopčany 5 0 1 4 6:32 1
10. Vrakuňa 5 1 1 3 3:18 4
11. Kuchyňa 5 0 0 5 2:49 0

DORAST
ZsFZ 4. liga SD SZ – 11. kolo:
Holíč – D. Vestenice 0:1 (0:0)
Nitr. Rudno – Ilava 2:1
Plevník-Drieňová – Brvnište 2:2
N. Dubnica – Trenč. Stankovce 2:0
Nemšová – Nováky 6:0
Vrbové – Partizánské 1:4
Bošany – V. Kostoľany 2:3 (2:1)

Tabuľka po 11.kole
1. Nemšová 11 8 1 2 36:15 25
2. Brvnište 10 7 2 1 36:13 23
3. Holíč 11 6 4 1 23:11 22
4. N.Dubnica 10 7 0 3 33:12 21
5. N.Rudno 10 7 0 3 20:16 21
6. Tr.Stankovce 10 5 1 4 38:16 16
7. Partizánske 10 5 1 4 27:16 16
8. Vrbové 10 4 3 3 16:13 15
9. Plevník 10 4 2 4 25:16 14
10. Nováky 11 4 0 7 19:39 12
11. Ilava 11 3 2 6 14:37 11
12. V.Kostoľany 10 2 2 6 12:29 8
13. D.Vestenice 10 2 0 8 9:34 6
14. Bošany 10 2 0 8 14:42 6
15. Beluša 10 1 2 7 15:28 5

ZsFZ 5. liga Z – 11. kolo
Šaštín – Chtelnica 6:2 (5:1)
H. Orešany – Mor. Sv. Ján 0:4 (0:2)
Slávia Trnava – Mokrý Háj 2:4 (1:1)
Preseľany – D. Lopašov 5:0 (0:0)
Suchá – Kúty 2:0 (2:0)
Dechtice – Hlboké 2:0 (0:0)
Gbely – Rohov 0:1 (0:1)
Dubovany – Kátlovce 1:0

Tabuľka po 11.kole
1. Šaštín 11 8 3 0 54:15 27
2. Mor.Sv Ján 11 8 2 1 43:16 26
3. Rohov 11 8 1 2 29:13 25
4. Dubovany 11 6 4 1 22:9 22
5. Suchá 11 7 1 3 28:19 22
6. Kátlovce 11 7 1 3 17:10 22
7. Gbely 11 6 2 3 19:11 20
8. Mokrý Háj 11 4 3 4 28:23 15
9. Dechtice 11 4 2 5 18:22 14
10. Chtelnica 11 4 1 6 21:35 13
11. Preseľany 11 4 0 7 22:21 12
12. H.Orešany 11 3 1 7 12:27 10
13. Kúty 11 3 0 8 15:29 9
14. Slávia TT 11 2 0 9 8:46 6
15. D.Lopašov 11 1 2 8 17:31 5
16. Hlboké 11 1 1 9 10:31 4

ObFZ SE MO SD – 11. kolo
Jablonica – Rybky 5:0 (2:0)
Dojč – Sobotište 0:1 (0:0)
Bor. Mikuláš – Stráže 7:3 (3:1)
Koválov – Cerová 1:10 (0:4)
Pop. Močidľany – Brodské 1:2 (0:2)
Radošovce – Kopčany 1:9 (1:5)
Vrádište – Smrdáky 1:5 (0:2)

Tabuľka po 11.kole
1. Kopčany 12 11 1 0 74:18 34
2. Cerová 12 9 1 2 59:17 27
3. Stráže 12 8 0 4 73:33 24
4. B.Mikuláš 11 8 0 3 43:16 24
5. Sobotište 11 8 0 3 31:16 24
6. Jablonica 10 7 0 3 41:11 21
7. Brodské 12 7 0 5 35:23 21
8. Š.Humence 11 6 0 5 42:22 18
9. Smrdáky 11 5 3 3 32:19 18
10. Dojč 10 5 1 4 27:20 16
11. Rybky 12 4 1 7 16:47 13
12. Radošovce 12 3 0 9 30:43 9
13. Koválov 12 2 2 8 16:58 8
14. Petr.Ves 12 2 0 10 11:60 6
15. P.Močidlany 11 1 1 9 19:62 4
16. Vrádište 11 0 0 11 10:98 0
Dohrávky: Dojč – Jablonica (31.10.).

ŽIACI
ZsFZ 2. liga Starší žiaci – 9. kolo
PFA Zl. Moravce – Skalica 2:2
Šamorín – Mor. Sv. Ján 3:1
Galanta – Lok. Trnava 2:2
ČFK Nitra – J. Bohunice 4:2
Topoľčany – Hlohovec 1:3
Nové Zámky – P. Bystrica 1:3
Štúrovo – Horná Nitra 0:6
Piešťany – Partizánske 5:1

Tabuľka po 9.kole
1. H.Nitra 11 10 1 0 37:7 31
2. Šamorín 11 9 2 0 36:11 29
3. Mor.Sv.Ján 11 8 2 1 37:13 26
4. Piešťany 11 6 1 4 38:23 19
5. ČFK Nitra 11 5 2 4 24:15 17
6. Skalica 11 5 2 4 26:20 17
7. Z.Moravce 11 3 7 1 23:17 16
8. Hlohovec 11 4 3 4 21:24 15
9. Galanta 11 4 3 4 14:17 15
10. L.Trnava 11 4 2 5 19:24 14
11. Partizánske 11 3 4 4 19:19 13
12. Štúrovo 11 3 2 6 21:26 11
13. P.Bystrica 11 3 0 8 17:37 9
14. N.Zámky 11 2 1 8 7:27 7
15. Topoľčany 11 1 2 8 10:31 5
16. J.Bohunice 11 0 2 9 17:55 2

ZsFZ 2. liga Mladší žiaci – 9. kolo
PFA Zl. Moravce – Skalica 1:3
Šamorín – Mor. Sv. Ján 17:0
Galanta – Lok. Trnava 1:2
Štúrovo – Horná Nitra 2:4
ČFK Nitra – J. Bohunice 2:1
Topoľčany – Hlohovec 1:4
Nové Zámky – P. Bystrica 1:2
Piešťany – Partizánske 4:0

Tabuľka po 9.kole
1. Skalica 11 10 1 0 55:20 31
2. Šamorín 11 9 1 1 62:16 28
3. Horná Nitra 11 9 0 2 49:23 27
4. Hlohovec 11 8 0 3 39:20 24
5. Piešťany 11 7 2 2 34:19 23
6. L.Trnava 11 7 1 3 41:20 22
7. Z.Moravce 11 6 0 5 36:25 18
8. Galanta 11 5 0 6 29:23 15
9. P. Bystrica 11 5 0 6 33:37 15
10. N.Zámky 11 3 2 6 27:31 11
11. Štúrovo 11 3 2 6 17:28 11
12. ČFK Nitra 11 3 1 7 21:37 10
13. Topoľčany 11 3 1 7 23:40 10
14. Partizánske 11 3 0 8 18:45 9
15. J.Bohunice 11 1 0 10 11:46 3
16. Mor.Sv.Ján 11 0 1 10 13:78 1

ZsFZ 3. liga starší žiaic STRED – 10. kolo
Kúty – Ivanka 2:2
Vrbové – Senica B 5:1
PFA Zl. Moravce B – Holíč 9:0
Bor. Mikuláš – Gbely 3:4
Šamorín B – ČFK Nitra B 1:5

Tabuľka po 10.kole
1. Z.Moravce 10 9 1 0 66:7 28
2. Sereď 9 7 2 0 45:7 23
3. Vrbové 10 7 1 2 45:11 22
4. Holíč 10 5 2 3 23:28 17
5. Topoľčany B 9 5 0 4 24:22 15
6. Šamorín B 10 5 0 5 21:29 15
7. Senica B 9 4 1 4 31:21 13
8. ČFK Nitra B 10 3 2 5 17:28 11
9. Ivanka 10 3 1 6 13:27 10
10. Gbely 10 1 2 7 13:37 5
11. Kúty 9 1 2 6 18:49 5
12. B.Mikuláš 10 1 0 9 13:63 3

ZsFZ 3. liga mladší žiaci STRED – 10. kolo
Kúty – Ivanka 2:1
PFA Zl. Moravce B – Holíč 4:1
Vrbové – Senica B 12:0
Bor. Mikuláš – Gbely 0:0
Šamorín B – ČFK Nitra B 3:0

Tabuľka po 10.kole
1. Vrbové 10 9 1 0 73:3 28
2. Z.Moravce 10 8 0 2 34:17 24
3. Sereď 9 6 1 2 95:19 19
4. Holíč 10 5 2 3 33:22 17
5. Šamorín B 10 5 1 4 33:43 16
6. Topoľčany B 9 5 0 4 22:18 15
7. Kúty 9 4 0 5 24:33 12
8. B.Mikuláš 10 3 3 4 21:40 12
9. Gbely 10 3 2 5 26:38 11
10. Senica B 9 2 1 6 19:45 7
11. Ivanka 10 2 0 8 17:56 6
12. ČFK Nitra B 10 0 1 9 3:66 1

ObFZ Senica starší žiaci – 9. kolo
Petr. Ves – Jablonica 1:0
Prietrž – Š. Humence 1:0
Čáry – Oreské 0:4
Rybky – Kopčany 5:2
Bor. Sv. Jur – Šaštín 6:1
Mokrý Háj – Stráže 6:2

Tabuľka po 9.kole
1. Bor.Sv.Jur 9 9 0 0 124:4 27
2. Šaštín 9 8 0 1 71:15 24
3. Jablonica 9 6 0 3 25:28 18
4. Mokrý Háj 9 5 0 4 34:32 15
5. Stráže 9 5 0 4 23:33 15
6. Rybky 9 5 0 4 25:40 15
7. Oreské 9 4 1 4 27:14 13
8. Š.Humence 9 3 1 5 11:28 10
9. Petr.Ves 9 3 0 6 10:53 9
10. Čáry 9 2 0 7 17:36 6
11. Prietrž 9 2 0 7 18:49 6
12. Kopčany 9 1 0 8 20:73 3

ObFZ Senica starší žiaci II. tr. – 9. kolo
Chropov – Sobotište 0:5 (0:1)
Smolinské – Unín 6:0 (3:0)
Pop. Močidlany – Smrdáky 1:2 (0:1)
Štefanov – Rovensko 2:4 (1:3)

Tabuľka po 9.kole
1. Sobotište 8 7 0 1 36:9 21
2. Rovensko 8 6 1 1 23:11 19
3. Smrdáky 8 5 1 2 14:10 16
4. Sekule 8 3 1 4 13:18 10
5. Smolinské 8 3 3 2 24:14 12
6. Unín 8 3 0 5 13:22 9
7. Chropov 8 1 3 4 5:15 6
8. Štefanov 7 1 2 4 11:16 5
9. P.Močidlany 7 0 1 6 2:25 1

 


.
Toto je čítané

Vo Veľkých Levároch vysadili štyridsať divých trniek

V piatok (12.4.) vysadili členovia Poľovníckeho združenia vo veľkolevárskom chotári v lokalite…

BM: Ustekana sobota