Pripravujeme kompletné výsledky, komentáre a tabuľka futbalových súťaží mužov Západoslovenského a Oblastného futbalového zväzu Senica – 12. kolo. Máte video alebo foto z futbalu? Zašlite nám ho na info@zahori.sk.

Brodské – Radimov 4:1
Ján Navrátil: Brodčanom sa vydaril perfektne vstup do zápasu a už v 35 sekunde sa radovali zo vstreleného gólu – Martin Bartal v páde 1:0.Tento moment zarazil hostí a domáci vládli zápasu.Bartal pokračoval vo výbornom výkone a v 30 minúte ponúkol Ovečkovi tutovku a ten nezaváhal- 2:0. Veľmi vydarený polčas v podaní Brodčanov uzavrel hlavou opäť Ovečka. V druhom polčase domáci poľavili a hostia sa dostávali do hry , no bez nejakých vážnejších šancí. Udreli tak opäť domáci – Bartal vstrelil svoj druhý gól v zápase a upravil na 4:0. Hostia sa taktiež dočkali gólu , keď si našla do brány strela z cca 35 metrov – 4:1. V posledných 10 minútach tempo opadlo a domáci zaslúžene získali 3 body.
Šajdíkove Humence – Vrádište 1:0
Kopčany – Popudinské Močidlany 2:1