Voľby do VÚC sa už blížia a prinášame Vám kompletný zoznam kandidátov na župana a poslancov za Malacký okres v rámci Bratislavského samosprávneho kraja. Voľby do VÚC budú v sobotu 9.novembra 2013.

volby-vuc-bratislavsky-kraj-okres-malacky-benova-flasikova-krajcer

V roku 2009 bola volebná účasť v okrese Malacky len 12,07%. Z dvanástich kandidátov v bratislavskej župe majú najväčšie šance uspieť europoslankyňa Monika Flašíková Beňová, súčasný župan Pavol Frešo a poslanec Daniel Krajcer. V troch obvodoch si voliči v Malackom okrese zvolia piatich poslancov z 26 kandidátov.

Zozna kandidátov na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja
Meno Politická strana
Zdenka Beňová Naše Slovensko
Rastislav Blaško Nezávislý
Anton Čulen Magnificat Slovakia
Oskar Dobrovodský Národ a Spravodlivosť
Pavol Frešo KDH, SDKÚ, Most-Híd, SaS, SMK, OKS, Strana zelených
Monika Flašíková Beňová SMER
Gabriel Karácsony Priama demokracia
Daniel Krajcer NOVA
Peter Marček Strana občanov Slovenska
Karol Ondriaš KSS
Jaroslav Paška SNS
Roman Ruhig Nový parlament

 

Volebný obvod č. 9 – volia sa 3 poslanci – obce okresu Malacky: Gajary, Jakubov, Kostolište, Láb, Malacky, Malé Leváre, Plavecký Štvrtok, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Záhorie (Vojenský obvod), Záhorská Ves, Závod
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Oskar Dobrovodský 42 strojár Malacky Národ a spravodlivosť
František Friala 58 riaditeľ bezpečnostnej služby Malacky Smer
Rastislav Halla JUDr. 37 podnikateľ Plavecký Štvrtok NOVA
Marián Haramia MUDr. 54 lekár, chirurg Malacky Nezávislý kandidát
Marta Jakubečová Bc. 46 obchodný manažér Malacky Nový parlament
Juraj Jurkovič 37 manažér Malacky NOVA
Anežka Kujanová 57 samostatná odborná referentka Malacky SNS
Martin Macejka Mgr. et Mgr. 31 historik – učiteľ Malacky SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Jozef Maslín Mgr. 41 riaditeľ Veľké Leváre SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Jozef Mračna Ing. 58 prednosta okresného úradu Malacky Malacky Smer
Jozef Ondrejka RNDr. 48 učiteľ Malacky Smer
Peter Tydlitát Ing. 47 starosta obce Gajary Gajary SNS
Peter Vrablec Ing. 43 starosta Závod SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených

 

Volebný obvod č. 10 – volí sa 1 poslanec – obce okresu Malacky: Jabloňové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Róbert Bujna 49 starosta Kuchyňa Nezávislý kandidát
Marek Čulen 33 umelec Pernek Strana moderného Slovenska
Erika Galanská Mgr. 43 pedagogická pracovníčka, vedúca predškolského zariadenia Jablonové Zmena zdola, DÚS
Ľubomír Húbek 54 starosta obce Lozorno Lozorno Smer
Karol Štark Bc. 57 technik Rohožník Európska demokratická strana
Peter Švaral Mgr. 38 učiteľ, právnik Rohožník Nezávislý kandidát
Ondrej Uhliarik Ing. 39 starosta Jablonové SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených

 

Volebný obvod č. 11 – volí sa 1 poslanec – obce okresu Malacky: Marianka, Stupava, Vysoká pri Morave, Zohor
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická strana
Karol Janata 62 staviteľ Stupava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Erik Juračič 23 klampiar Marianka SĽS
Jozef Kliment 56 vodič Borinka Priama demokracia
Roman Maroš Ing. 28 projektový manažér Stupava Nezávislý kandidát
Štefánia Moricová Doc. MUDr. 59 lekárka Stupava Smer
Alžbeta Ondrušová Ing. 53 záhradná architektka Marianka NOVA

 

Ďalej: Zoznam kandidátov za okres Senica a Skalica / TTSK


.

Trnavské rádio Tak akorát 2024