Ženy nadaľej válcuju súperov. Žiačky prehrali doma so Sláviou UK. Muži bodovali v 3 zápase po sebe naplno.

volejbal-malacky-2

Ženy nadaľej válcuju súperov
V 6.kole vycestovalo družstvo žien k poslednému tímu tabuľky. Papierové predpoklady sa naplnili a Malačanky vyhrali hladko 3:0. V zápase si zahrali všetky dievčatá a podali jeden kolektívny výkon s chuťou hrať a zabávať sa športom.
VIVUS – Malacky 0:3 ( -16,-18,-20)
Zostava: Virgovičová, Haringová, Körmendyová, Slezáková, Pfundtnerová, Šípová, liberka: Ježková ( Holešová, Nízka). Tréner: Haringa

volejbal-malacky-zeny

Žiačky prehrali doma so Sláviou UK.
Naše volejbalové nádeje sa zlepšujú od zápasu k zápasu a to nás teší, avšak na víťazstvá so silnějšími a zohratejšími súpermi si musia ešte počkať. Pod vedením trenérky Barbory Holešovej nastúpili dievčatá na domácej pôde s bojovnou náladou, avšak na dobre hrajúcu Sláviu nestačili.

Juniorky nezvládli zápas s UKF Nitra!
Po úspešnom 4.kole vycestovali naše juniorky do Nitry proti silnej UKF. V prvom zápase bojovali, snažili sa súpera zatlačiť servisom a fungovala aj obrana na sieti, avšak nedokázali sme za stavu 1:1 a 18:12 v náš prospech dotiahnuť zápas minimálne do tie-breaku. Súper zlepšil servis, zrychlil hru a bolo po nádejách, vo štvrtom sete Malačanky súperovi už nedokázali odporovať. V druhom zápase to už bol odovzdaný výkon, keď súper dokázal přesadit svoj štýl hry, na ktorý sme nenašli recept.
UKF Nitra – Malacky 3:1 (14,-23,23,14) a 3:0 (15,9,17)
Zostava: Dušková, Nemčovičová, Štammová, Šimková, Slezáková, Körmendyová ( Márnotová, Pavliková)

volejbal-malacky

Muži bodovali v 3 zápase po sebe naplno!
Muži nasadli na víťaznú vlnu a poskočili už na 6.miesto. Výborným výkonom sa predviedol kapitán družstva Pavol Petrovič, kterému skvelo sekundoval nestárnuci nahrávač Pavel Novota. Družstvo zabralo proti silnému VKP Bratislava a zaslúžene vyhralo.
Malacky – VKP BA 3:2 (19,-22,23,-23,14)
Zostava: Novota, Husár, Lipták, Haringa, Petrovič, Osuský ( Kura)

Matej Haringa


.

Je ok, ak nie si ok BSK