Záhorie sa v termíne 30. 1. – 2. 2. 2014 zúčastní na 20. ročníku medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR v Bratislave.

nove-logo-zahorie-zmoz

Zaujímavosti Záhoria sa predstavia na tomto veľtrhu v rámci stánku Združenia miest a obcí Záhorie (ZMO Záhorie). Výstavná plocha 80 m² bude dispozične rozdelená na časti: Ochutnávka z regiónu, Cykloturistika a pešia turistika na Záhorí, Golf a Kúpele Smrdáky.

Vo štvrtok 30. januára 2014 o 10:00 hod. sa uskutoční slávnostné predstavenie propagačného materiálu a web stránky Záhoria. V expozícii budú vyzdvihnuté najzaujímavejšie atraktivity z okresov Skalica, Senica a Malacky.

V časti Ochutnávka z regiónu sa predstavia mnohé špeciality zo Záhoria: Winterberg winery – Skalica, Víno Masaryk, Vinársky dom Petra Podolu, Víno Tureček, Skalický trdelník, Smrdácka roláda, pivovar – Sandorf a Štramák, Senické korbáčiky – Neshoda SK, s.r.o, SOŠ Holíč s ochutnávkou bzdúškov. Malacky sa predstavia prostredníctvom špecialít z hotelu Spark a Atrium, reštaurácie Koliba a Kamenný Mlyn Vajarský. Logo Záhoria, ktoré bolo predstavené minulý rok znázorňuje Záhorie ako rozmanitú zem. V tejto časti spoznáte rozmanité špeciality zo Záhoria s možnosťou ochutnávky.

Neodmysliteľnou súčasťou expozície budú prezentačné pulty Turistických informačných kancelárii: Holíča, Skalice, Senice, Malaciek, Šaštína-Stráží a Gbiel. Personál TIKov bude poskytovať informácie a propagačné materiály o mnohých subjektoch z oblasti cestovného ruchu.

Osobitne bude venovaná pozornosť golfovým ihriskám vybudovaným vo všetkých troch okresoch: Golf Resort Skalica, Penati Golf Resort Senica a Eurovalley Golf Park Malacky. Súčasťou tejto časti je aj prezentácia Kúpeľov Smrdáky.

Celý výstavný stánok bude vizuálne zatraktívnený fotografiami Holíča, Skalice, Malaciek, Senice, Šaštína-Stráží, Gbiel, Malých Karpát, špecialít zo Záhoria, golfových ihrísk, Kúpeľov Smrdáky a špecialít zo Záhoria.

Tento veľtrh je najdôležitejším veľtrhom cestovného ruchu na Slovensku. Prvé dva dni patria tradične odbornej verejnosti, sobota a nedeľa je určená širokej verejnosti. Prezentáciou na ňom sa región Záhorie dostane na pár dní do centra záujmu odbornej a širokej verejnosti i médií.

Všetci ste srdečne vítaní!

Renáta Fasurová


.
Toto je čítané

Mladí senickí dobrovoľníci sa pripojili k celoslovenskému Týždňu dobrovoľníctva

Senickí dobrovoľníci združení v zoskupení Senica 2.0 sa zapojili do Týždňa dobrovoľníctva.…

20 rokov