“Zemiaková medaila” je vo všeobecnosti veľmi nepopulárna. Nie však v prípade tímu florbalistiek zo strednej odbornej školy VIA HUMANA v Skalici.

via-humana-skalica-florbal-babyŠikovné baby: Pavlína HLÚPIKOVÁ, Denisa PLEŠOVÁ, Lucia KUBÍKOVÁ, Laura HUJSOVÁ, Pavlína BÚZKOVÁ, Nikola MASARYKOVÁ, Barbora ZAICOVÁ, Nora BALÁŽIOVÁ, Eva ŠČEPKOVÁ, Marika MATULOVÁ, Monika SOPÓCIOVÁ, Lenka DERMÍŠKOVÁ

Dievčatá sformovali tím, ktorý sa dostal na Majstrovstvá Trnavského kraja vo florbale dievčat stredných škôl do Dunajskej stredy. Súťažilo 7 tímov. Bola to pre nich premiéra v tejto zostave. Najproduktívnejšou hráčkou tímu bola Eva Ščepková. Hrala vynikajúco.

Florbalisti z VIA HUMANA vybojovali pre školu vzácny kov
Z okresného kola sa chlapci z VIA HUMANA prebojovali až do Mestskej športovej haly v Dunajskej Strede, kde sa usilovali o víťazstvo Majstrovstiev Trnavského kraja vo florbale chlapcov stredných škôl.
Chlapci postupovali z prvého miesta svojej skupiny a až do finále nenechali vydýchnuť ani jeden z ostatných piatich tímov. Osudným sa im stal až posledný finálový zápas, kde o výhre rozhodovalo viacej toho povestného “šťastíčka”. Nič to ale nezmenilo na skonštatovaní, že chlapci hrali výborne.

via-humana-skalica-florbalTíto chlapci si odniesli krásne druhé miesto: Miroslav RAVAS, Lukáš PROŠVIC, Lukáš MONIAK, Martin PLEŠA, Peter IVIČIČ, Filip BEDNÁRIK, Dominik KUNA, Denis BABIAR, Patrik KLEIN, Ondrej ČAGAN, Filip KOTVAN, Peter ŠAMALÍK

Izabela Mikulová


.
Toto je čítané

Prezidentka so svojím tímom vysadila na Záhorí 6000 stromov

Prezidentský les sa počas soboty (20.4.) rozrástol o ďalších vyše 6000 stromov.…

BM: Ustekana sobota